1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nihat Doğan - Zoruna Mı Gitti

Konu, 'Müzik Sohbet' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nihat doğan zorunamı gitti nihat dogan zorunamı gitti gardaş doğan resmi web sitesi resmi sitesi

Nihat Doğan - Zoruna Mı Gitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Sen bana Allah'in verdigi bir ödülsün Sen bana cennetten bir gülsün,gülücüksün Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik ölüm bana havam,suyum,ekmegim,asim Bitanesinden Bitanesine Can tanesiden can tanesine Ben sensiz yapamiyorum Gül tanesinden gül tanesine E duy sesimi Ben seni sevmekten bikmayacagim Tek seni sevmekten usanmayacagim Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik...
  2. Nihat Doğanın gözyaşlı röportajı

Nihat Doğanın gözyaşlı röportajı

survivor adası, nihat doğan, röportajı, pascal kavgasından sonra bakın neler olmuş adada arakdaşlar. Habertürk yazarı Rahşan Gülşan, Survivor Adası'na gitti ve Pascal kavgasından sonra Nihat Doğan'la göz yaşı dolu bir röportaj yaptı Melek'lerim. İşte o haber! Survivor adasında Pascal Nouma'yla kavga eden Nihat Doğan, Dominik'te bulunan Habertürk yazarı Rahşan Gülşan'a konuştu. Çok...
  3. Nihat Doğan sevgilisi

Nihat Doğan sevgilisi

nihat doğan sevgilisi yeni sevgilisi 2011 reklam filmi canan taş resimleri haberleri burada arkadaşlar. Sıradışı halleri ve konuşmaları ile Nihat Doğan sözleri Nihat Doğan replikleri ile herkesin ilgisini çeken şarkıcı Nihat Doğan Survivor yarışmasında da yine tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Kimilerimiz ona tepki gösterdi, kimilerimiz ise beğeni göstermişti. Survivor öncesi, Nihat Doğan Seda...
  4. Nihat Doğan Özlü Sözler

Nihat Doğan Özlü Sözler

nihat doğan sözleri, nihat doğan sözleri kısa Benim olmazsan taciz ederim( seda sayan'a) bitanesinden bitanesine cantanesinden cantanesine ben sensiz yapamıyorum gültanesinden gültanesine süper sözlere sahiptir. benim sevdiceğim olacak awrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı "ben helalimin yoluna gül serdirtmem(sdanın kuaförüne ilettiği not "ben seni.. çok...
  5. Nihat doğan olmak 2012

Nihat doğan olmak 2012

Nihat doğan olmak ne demek bilmeyenler için araştırdık bulduk arkadaşlarım :D Kendisini sevgi ve saygıyla anıyor başarılar dilioruz. Kralsın Nihat :D:D Nihat Doğan Olmak; Lady Gaga'nın etten elbisesini kıskanıp lahmacundan kravat takmaktır. Nihat Doğan Olmak; elinde kumanda olduğu halde kalkıp televizyonun tuşlarıyla kanal değiştirmektir. Nihat Doğan Olmak; dondurmaya ekmek banarak...

Sayfayı Paylaş