Etiketler:
 1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.416
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  Nikahsız çocuğa hayır! Deniz evlenmeden çocuk istemiyor

  Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

  [​IMG]
  DENİZ SEKİ İKİ YIL İÇİNDE ANNE OLMAK İSTİYOR. ANCAK NİKAHSIZ ÇOCUK DOĞURMAYA DA KARŞI...

  Deniz Seki iyi bir ses, iyi bir yorumcu, bir o kadar da iyi şarkılar yazan biri. Ancak Deniz Seki son yıllarda şarkılarıyla değil de hep özel yaşamıyla gündemde. Bu şarkıcı Deniz Seki’yi rahatsız etmiyor mu?
  Ediyor ama, bu benim seçimimdi... Bu kadar da beni çok yoran bir dönem geçirdiğim için öyle bir karar aldım... Ben müziğe çok saygı duyarak yapıyorum işimi. Artık özel hayatımla ilgili hiçbir şey konuşmak istemiyorum. Hem çok yorulduğum için... Hem iş iyice tatsızlaştığı için... Hem de herkes bıktığı için... Bu kararımın sonuna kadar arkasında duracağım.

  Bu konuda çuvaldızı magazincilere batırırken iğneyi bir yana bıraktım toplu iğnenin ucunu dahi olsa kendine batırmıyor musun? Kendinde hiç kabahat aramıyor musun?
  Az önce de söyledim bu benim seçimimdi diye... Ben çok fazla kendini saklayarak yaşayan biri değilim. Kimisi vardır maskesiyle yaşıyor. Ne yaptığını, ne ettiğini saklayarak, belki de basın mensuplarının sorduğu soruya yalanlarla yanıt vererek yaşıyor. Ben çok fazla gerçekçi olduğum için başıma ne geldiyse geldi. Çok da şikâyet etmemek lazım.

  Her aşkın öyle ya da böyle bir faturası olur. Hele de yasak aşkın faturası daha bir ağır olur.
  Ben o faturayı biraz ağır ödedim. Yasak aşk dediğin şey de sadece kağıt üzerinde bitmemiş bir imzadan bahsediyoruz. Aşkın yasağı olur mu ya?

  Evli bir insanın yaşadığı her ilişki “yasak aşk”tır...
  O zaman “yasak aşk”ı yaşayan ben değilim. Ben bekârım çünkü. (Gülüyor)

  Senin cephenden bakıldığı zaman öyle ama üzerinde konuştuğumuz aşkın bir de karşı tarafı var. Aşk yaşadığınız Hüsnü Şenlendirici evli...
  O zaman işin yasak tarafında ben yokum, ben bekârım. Ben değilim yasak aşkı yaşayan. Orada anlaştık mı?

  Orada anlaştık ama “Nazire Şenlendirici ile pijamalarımızı giydik Hüsnü’ye gittik, bizi görünce şoke oldu” deyip yangına körükle giden ya da üstüne benzin döken kimdi?
  Bu konuya girmeyeceğim. Bana bir soru soruldu, ben de o soruya karşılık bunu söyledim. Bunu da bayılarak söylemedim.

  Aşkın götürdüğü yere gidenlerden misin? Aşk için her şeyi yapanlardan mısın?
  Aşk insanı şuursuzlaştırır. Sonra dışarıdan kendine baktığın zaman aa bu ben miydim, vay be dersin? Aşk insanı çocuklaştırır. Normaldeki huyundan, karakterinden çok daha farklı hale getirir. Ay güzel bir şeydir, adama şarkı yazdırır. Hem ağlatır, hem güldürür.

  Son albümünde sizinle birlikte Türkiye’nin de yaşadığı o aşkın yansımaları var mı?
  Yaşadıklarımı yazdım. Albümümü al dinle, gerçekten ne kadar yorulduğumu, ne kadar içimi döktüğümü, ne kadar sahici olduğunu anlayacaksın. Ama anladığım kadarıyla albümümü dinlememişsin.

  Dinlemedim.
  Ne olur albümümü al ve bu röportajı yazarken şöyle bir dinle. Özellikle de sonunda “İçimi Döktüm” diye bir şiirim var. Onu özellikle dinle. Sana çok yol açacaktır.

  Ufukta yeni bir proje var mı?
  Özel bir kanalda güzel bir müzik programı yapacağım yakında.

  Hangi kanal?
  Sürpriz.

  Annenin, anneanne, senin de anne olma isteğin var. Peki bu nasıl olacak?
  Herkesin nasıl oluyorsa benim de öyle olacak.

  Evlenmeden mi anne olacaksın peki?
  Ali Abi, öyle bir şey mümkün değil. Nikâhsız çocuk doğurmak bizim kitabımızda yazmaz. Bu ilişki illa da evliliğe dönüşecek diye bir iddiam, beklentim ve şartım da yok. Şu anda benim şartım zaten olamaz. Bir önümüze bakalım, olmazsa olmaz yani. Ama ben anne olmak istiyorum.

  Anne olmak için de bir süre koydun önüne, niye?
  İki sene. 38 yaşındayım, iki sene sonra 40 olacak. 40 yaşında anne oldum oldum, olamadım bu sayfayı kapatacağım. Bu sayfayı dediğim anne olma sayfasını.

  Hüsnü sayfası kapanmayacak yani?
  Hüsnü sayfasının kapanıp kapanmayacağıyla ilgili hiçbir cümle kurmuyorum farkındaysan. Yarın ne olacağını bilemem.

  İki seneye kadar çocuk istiyorsun. Bunun olması için de evlenmem şart diyorsun. Hüsnü Şenlendirici boşanmadı ki onunla evlenebilesin.
  İki sene diyorum. Demek ki bu zaman zarfında olursa olur, olmazsa olmaz. Allah bilir. Alnıma ne yazılmışsa o olur. İki sene kendime müddet verdim. Olmazsa anne olma işini rafa kaldıracağım, buna da en çok üzülecek kişi annem olacak. Çocuk istiyorum. Kız istiyorum... Allah yazdıysa olur.

  Keşke yapmasaydım dediğin neler var hayatta?
  Keşke bu kadar “Doğrucu Davut” olmasaydım.

  İyi ki yapmışım dediğin...
  Şöyle bir baktığımda iyi ki yaşamışım bu aşkı, iyi ki de doğruyu söylemişim diyorum. Çifte standart gibi olacak ama. Bazen çok dürüst olmaktan dolayı kendime kızıyorum, sonra da iyi ki de yapmışım diyorum. Ben böyle bir insanım çünkü. İçim neyse, dışım da o.

  Mutlaka yapmalıyım dediğin ne var?
  Daha çok şarkı yazmalıyım, daha çok müzik yapmalıyım. Eyvahlar olsun, demek ki daha çok hüzün bekliyor beni. (Gülüyor)

  Hüsnü Şenlendirici ile dargın mısın, değil misin?
  Biz hiç darılmadık, ayrılmadık.

  Yuva yıkan kadın imajı...
  Kabul etmiyorum.

  Peki evli olduğun insan, bir başka kadınla aşk yaşasa sen ne yapardın?
  Bu ayrı bir konu. Bu konuyla ilgili kesinlikle ve kesinlikle konuşmayacağım. Oradaki evlilik grafiği bambaşka türlü. O yüzden yuva yıkan kadın imajını kabul etmiyorum. Çok mutlu giden evliliğe ben girmiş olsam okey... Ha sorunlu giden bir evliliğim olsa ve eşim bir başkasıyla birlikte olsa zaten biterdi, boşanırdım. İstediğim kadar üstüme gel, bu konuyla ilgili başka bir şey söylemeyeceğim. Ama istersen sana müzik adına yapacağım çok güzel şeyler var, onları anlatayım.

  Popcorn Müzik Festivali’nde 8-9-10 Ekim’de Türkiye için çok önemli olan bir arenada Türk bayrağını sallayacağız Berlin’de. Geçen sene İtalya idi ev sahibi. Bu sene Türkiye. Popcorn Müzik Festivali’ne Türkiye’den giden tek kadın sanatçı benim. Bu çok gurur verici benim için.

  Hüsnü Şenlendirici de var aynı festivalde değil mi?
  Hüsnü zaten dünya çapında birçok festivale gidiyor. Popcorn’da da var ama Taksim Trio ile..

   
Nikahsız çocuğa hayır! Deniz evlenmeden çocuk istemiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çocuklarda 'Hayır' Dönemi...

  Çocuklarda 'Hayır' Dönemi...

  Çocuklarda ‘hayır’ dönemi, 1 yaştan hemen sonra başlar. Bazı çocuklarda bu süre kısadır ve kendini çok hissettirmez. Bazı çocuklarda ise çok uzun süreli ve şiddetli olabilir. Bu dönemin normal ve sağlıklı bir dönem olduğunu, çocuğun birey olabilmesinde ve kendisini ifade edebilmesinde önemli bir yer tutttuğunu unutmamak gerekir. Bu dönemi kolay ve sağlıklı geçirebilmek için nelere dikkat...
 2. çocuklarda hayır dönemi

  çocuklarda hayır dönemi

  Çocuklarda hayır dönemi, 1 yaştan hemen sonra başlar. Bazı çocuklarda bu süre kısadır ve kendini çok hissettirmez. Bazı çocuklarda ise çok uzun süreli ve şiddetli olabilir. Bu dönemin normal ve sağlıklı bir dönem olduğunu, çocuğun birey olabilmesinde ve kendisini ifade edebilmesinde önemli bir yer tutttuğunu unutmamak gerekir. Bu dönemi kolay ve sağlıklı geçirebilmek için nelere dikkat etmemiz...
 3. "HAYIR" Diyen Çocuklar

  "HAYIR" Diyen Çocuklar

  Öyle bir an gelir ki çocuğunuzun ne istediğini anlayamazsınız, adeta çıldıracak gibi olursunuz ama çocuğunuzun neden "hayır" dediğini bir türlü çözemezsiniz.Ama üzülmeyin, her şeye "hayır" diyen sadece sizin çocuğunuz değil. Birçok anne ve baba bu durumla karşılaşabiliyor. Neden mi? Araştırmalara göre verilen en önemli cevap çocuğunuz bağımsız olmak istiyor! Evet doğru...
 4. Çocuğum Ders Çalışmak İstemiyor

  Çocuğum Ders Çalışmak İstemiyor

  çocuğum ders çalışmak istemiyor ders çalışmak Nedir bu çocuklardan çektiğimiz arkadaşlarım ya, Yahu büyüdükçe dertleride büyüyor, millet ekmek bulamaz biz yemek yediremeyiz, çocuklara bakıyorum zehir gibi ders çalışıyorlar. Bizimki orta 2 ye gittiği halde hadi oğlum ders çalış demekten artık bıktık usandık. Sizlerde durumlar nasıl arkadaşlarım. Bizimkisi hiç ders çalışmak istemiyor. Sizin bu...
 5. Çocuğunuza Hayır Diyebilmek

  Çocuğunuza Hayır Diyebilmek

  çocuklara hayır diyebilmek, ne yapmalıyız, nasıl davranılmalı, eğitim, çocuk psikolojisi için merak ettikleriniz bu yazımızda arkadaşlarım. Çocuğum hayır kelimesini bir türlü öğrenemedi” Bu cümleyi kuran birçok anne baba vardır. Belki siz de aynı dertten yakınıyorsunuz. Bu sorun aslında çocuğun bir sorunu değil, anne ve babanın bir sorunudur. Bir gün evet dediğine yarın hayır diyen...

Sayfayı Paylaş