1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Nil karaibrahimgil evlendi:)

Konu, 'Magazin' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Melişlerim şarkıcı Nil Karaibrahimgil ,Nil nehri kenarında Serdar Erener ile evlendi......:)
    Nil kenarındaki türkiyenin Kahire Büyükelçiliği ikametgahında kıyılan nikah törenine Kahire Büyükelçisi Hüseyin Avni Botsalı ,yönetmen Sinan Çetin Özelleştirme idaresi eski başkanı Uğur Bayar ve Serdar Erenerin kız kardeşi ünlü şarkı sözlerici Sertap Erener ile tarafların yakınlarının da aralarında bulunduğu sınırlı sayıda davetli katıldı.

Elçilik mensuplarınında hazır bulunduğu nikahı Büyükelçilik müsteşarı Sadi Altınok kıyarken tarafların nikah şahitlerini ise Sinan Çetin ve Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen yaptı.

Serdar Erener Mısır a özgü geleneksel bir kıyafetle nikah töreninde yer alırken Karaibrahimgil ise beyaz gelinlik giydi.

10 yıldır birlikte yaşayan çiftler nikah töreni öncesi Mısrını tarihi ve turistik yerleri Şarm el Şeyh ve Asvanda balayı yapacak.

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Allah mutlulukar versinnn..

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Allah mutlu etsin ya çok şaşırdım hiç aşklarıyla anılmadı kız aferin

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    213
    Ödül Puanları:
    0
    bende duydum allah mesut esin ne diyelim darısı başkalarına

Nil karaibrahimgil evlendi:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nil Karaibrahimgil - Extra Large

Nil Karaibrahimgil - Extra Large

Onun aşkı bana extra large bana extra large bana extra large Giydim ama benim boyum kaç benim kilom kaç Daha benim yaşım kaç Çok değil arar o beni arada bir O benim hayatımın tuzu biberi Özledim iyi şeyler düşün dedi Gözlerim bir onun yolunu bekledi Onun aşkı bana extra large bana extra large bana extra large Giydim ama benim boyum kaç benim kilom kaç Daha benim yaşım kaç Onun aşkı bana...
  2. Nil Karaibrahimgil - Bu Mudur?

Nil Karaibrahimgil - Bu Mudur?

aşk aşk aşk kalbim vurulmuş mudur çarpıp durmuş mudur bu mudur modern zamnlarda aşk yorulmuş mudur bu mudur yanıp sönerken ne güzeldi ne güzeldi ne güzeldi kayıp giderken ne güzeldi ne güzeldi senin kalbin boş mudur çalsam evde yok mudur bu mudur modern zamanlarda aşk dibdidududu mudur bu mudur nefesler tutulmuş mudur atmosferde aşk yok mudur bu mudur modern zamanlarda aşk buharlaşıp...
  3. Nil Karaibrahimgil resimleri

Nil Karaibrahimgil resimleri

tek taşını kendi alarak kadınlar arasında tek taş muhabetlerinde bir çığır açan ve tam 7 yaşından belli söz yazan Nil Karaibrahimgil resimleri.haa bu arada sevgili Nil hem tek taşını kendi almış hemde kendi takmış sakın unutmayın oldumu melişlerim :D:D bütün kızlar toplanınca zaten kendisi anlatacaktır size tek taş olayının detaylarını :D:D hadi bakim sağ eller havaya :f040:
  4. Nil Karaibrahimgil - Kırık

Nil Karaibrahimgil - Kırık

Ocakta cay, ama buz gibi içim Tepede ay, hersey sensiz ne biçim Hayat kuru, gözlerimde yaş var Tek bir soru; niye kırık bukadar Bir şakam var; sen hariç kimse gülmez Unutursun dedıler kırk gün sürmez Kazagın bende, koklamaya korkarım Bırak kalsın Kırıldım tamam Çektın gittin tamam Üstüne varmam Arayıp sormam Yorgunum bakma Gel desem sacma Beni terk mi ettin? Tamam dönme O zaman üstüme varma...

Sayfayı Paylaş