Nil Karaibrahimgil Hamile mi Değil mi ?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Nil Karaibrahimgil Hamile mi Değil mi ?
Bu konu ; nil karaibrahimgil hamile mi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün basında çıkan bazı haberlere göre Nil Karaibrahimgil 'in hamile olduğu haberi yayıldı. Hatta sanatçının Gayrettepe 'de bir hastanede aşılama yaptırdığı ve ikiz bebek beklediği haberleri çıktı. Ancak Nil bu açıklamaları reddetti. Kimbilir belki de gerçekten hamile ve nazardan uzak durmak ya da tam anlamıyla emin olabilmek adına haberi doğrulamak istemedi. Kendisine bu kararında saygı duyuyor ve haberimizin detaylarına geçiyoruz...

< Konu Resmi..>
Aşılama yöntemiyle hamile kaldığı ve ikiz bebeklerinin olacağı iddia edilen Nil Karaibrahimgil, çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı.
Karaibrahimgil Twitter'dan yaptığı açıklamada 'Hamile değilim olduğum gün yine buradan güzel bir cümleyle ilk benden duyarsınız' dedi.
Nil Karaibrahimgil ‏@Niltakipte
Hamile degilim. oldugum gun, yine buradan, guzel bir cumleyle, ilk benden duyarsiniz:)

Nil karaibrahimgil istanbuldayım şarkı sözü hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Nil Karaibrahimgil Anne Oldu! Nil Karaibrahimgil Anne Oldu!
nil karaibrahimgil, nil karaibrahimgilin bebeği, nil karaibrahimgil doğurdu Sevgili melekler, ünlü şarkıcı il Karaibrahimgil geçtiğimiz akşam bebeğine kavuştu. Bir erkek bebek sahibi olan Kartaibrahimgil doğumunu Gebze'deki Anadolu...
Magazin 1
Pınar Süt Reklam Şarkısı Nil Karaibrahimgil Pınar Süt Reklam Şarkısı Nil Karaibrahimgil
Bu konu; pınar süt reklam şarkısı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reklam kuşağında pınar süt reklamını mutlaka görmüşsünüzdür. Küçük bir kız çocuğundan anne olana kadar geçen sürede pınar süt serüveni anlatılıyor bir kadının...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü istiyorum Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü istiyorum
Merhaba arkadaşlar sizden mümkünse Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözlerini biliyorsanız bana Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.
Soru-Cevap 1
Nil Karaibrahimgil Hayatı ve Biyografik Bilgileri Nil Karaibrahimgil Hayatı ve Biyografik Bilgileri
nil karaibrahimgil kimdir nil karaibrahimgil hayatı Sevgili melekler, bu yazımızda 10 parmağında 10 marifet, şarkıcı, söz yazarı, müzisyen ve...
Kim Kimdir ? 0
Nil karaibrahimgil istanbuldayım şarkı sözü Nil karaibrahimgil istanbuldayım şarkı sözü
Nil nil nil diyorum başkada birşey demiyorum istanbuldayım şarkısına bayılıyorum şarkının sözlerini paylaşabilirmisiniz
Soru-Cevap 1