1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Nintendo DSi Avrupa ile aynı anda Türkiye’de

  Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>

  Nintendo'nun mobil oyun konsolu DSi'ın Japonya ve Amerika'nın hemen ardından Avrupa'da da piyasaya sürüleceği açıklandı.


  Nintendo'nun iki adet hareket algılayıcı kamera, geliştirilmiş ses kalitesi, indirilebilir oyunlar ve dahili hafızayla donatılmış yeni mobil oyun konsolu Nintendo DSi 3 Nisan'da Avrupa ile aynı anda Türkiye'de piyasaya sürülecek.
  Nintendo DS ailesinin en ince ve hafif üyesi olarak tanıtılan Nintendo DSi, siyah ve beyaz renklerde raflardaki yerini alacak.
  Fotoğraf çekip üzerinde oynamalar yapmaya olanak tanıyan bir işletim sistemine sahip ürün, İnternet üzerinden yüklenebilir oyunlar ile Nintendo'nun oyun konsolu Wii'de başarıyla uyguladığı üçüncü parti oyun dağıtım sistemini mobil hale getiriyor.
  Yükseltilmiş ses kalitesine sahip ürün, kutudan çıktığı anda kullanıma hazır olarak, dahili hafızasına yüklenecek müzik dosyalarını oynatabiliyor ve bu şekilde kişisel bir müzikçalar fonksiyonunu da yerine getiriyor.
  Nintendo DSi, sahip olduğu iki adet dahili kamera ile yüz hatlarındaki değişimleri ve oyuncu hareketlerini eksiksiz olarak algılayabiliyor. Bu özellik sayesinde, vücudun üst kısmı, eller, kollar ve kafa ile yapılan hareketler doğrudan oyuna aktarılabiliyor. Nintendo DSi’nin, Nintendo DS Lite’dan %12 daha ince olması ise taşıma kolaylığını ön plana çıkarıyor.


   
Nintendo DSi Avrupa ile aynı anda Türkiye’de konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 bin kişinin aynı anda deve güreşi

  20 bin kişinin aynı anda deve güreşi

  deve güreşi oyunu deve güreşi metin video devegüleşi Selçuk – Efes'te 20 bin kişinin aynı anda deve güreşini izlemesi rekorlar kitabına geçmiştir. hey maşallah
 2. Elektriğe aynı anda indirim ve zam geldi

  Elektriğe aynı anda indirim ve zam geldi

  Sanayi elektriğinde indirim, konutta ise zam kararı alındı. Elektrik fiyatları 1 Ocak’tan itibaren uygulanmak üzere yeniden belirlendi. 1 Ocak 2009'dan itibaren konutta kullanılan elektrik yüzde 1.18 zam ile 19.8 YKr’ye çıkacak. Sanayi elektriğinde abonelerin çoğunun dahil olduğu kesimde fiyat yüzde 0.46 indirimle 17.1 YKr’ye, iletim sistemine bağlı büyük sanayicilerin dahil olduğu kesimde...
 3. Nintendo wii ile gerçek idman

  Nintendo wii ile gerçek idman

  hamilelikde idman Nintendo Wii oyun konsolunun kişiyi hareket etmeye yönelten yapısından yola çıkılarak daha zorlayıcı bir idman aksesuarı üretildi. Henüz üretimi tamamlanmamış olsa da bu ilginç ürünü sizinle paylaşmak istedik. Nintendo Wii oyun konsoluyla birkaç saat geçirenler iyi bilecektir, konsolda oyun oynarken kaslarınız oldukça yorulur. Kişiyi hantal hantal oturmaktan hareket...
 4. ilk defa aynı anda vazgeçtik birbirimizden..

  ilk defa aynı anda vazgeçtik birbirimizden..

  Beklediğim ama hiç bir zaman gerçekleşmemesini umduğum son vedamız. "Neden böyle olmasına izin verdin?" Artık bittik.. Bittik işte.. bu da benim vedam. Aradığında sesi titriyordu ve çok üzgündü.. Bana inanmıştı sonunda.. Pişmandı bana söylediklerinden. "Düşünemedim.. Göremedim" Artık çok geç... "Bunca şeyden sonra bunun için mi bitti." Ağlıyordu .. Ben...
 5. Aynı Anda Gündüz Gece..

  Aynı Anda Gündüz Gece..

  Mükemmel yahu. Gördüğüm gibi sizinle paylaşasım geldi.. Buyrun meleklerim :d040:

Sayfayı Paylaş