Nisa Nur'un Aksesuarları

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
Nisa Nur'un Aksesuarları
çocuk aksesuaları tokaları kolyeleri bileklikleri hakkında genel bilgiler burda melekler
evet arkadaşalr şimidide sırada nisanurun takıları var

emrale inatt herbişeyinii atacam kızımın:hıh: reklamda ederimm:hıh:
nisa nur'un aksesuları bunlar ama hepsi değill

az önce
kızımın yazlık elbiselerini göstermiştim emral de çok reklam yapma demiştii ona inat yapıyorum ha

önce saatleri

kolyelerii

küpeleriii

bileklikleri gözlüğüüü

taç tokalarııı ay bunalrı çekene kadar anam ağladııı
baktım olmuyo kutuya sabitledim

ojeleri

bunları çekecem diye evi darma duman ettim kim topluyacak şimdi

Son düzenleme:
bayıldımm ahhhh cemo cemooo ne hoş yaaaaaaaa.... kıs kızında şanslı anam ne güzle anası herşeyini düşünüyo, inşallah mükafatını kat kat görürsün canım yaaaa. kızzzzz sen oğlanı dışlamayasın dikkat et kıza ii kaptırmışsınaaa

cemoşş accık büyüyümm ama benide evlatlık alırmısınn kızz yerimm ben onun takılarınıı ojelerinee helee yaa anamm ben süremiiomm abdest geçmiyo diyeee boll boll sürünsünn nisamm

bayıl bayıll oh ha sağol emralimm inş alırızz yok lo oğlanı dışlamadımda o huysuzdurr resmini koyduğumu görse üstüme atlar ha

kızzz cemoş senin kızdaaa anası gibiiiii pek süsülü galibaaaa takılara bakkkkkkkk bi zahmet dağıtığın gibi toplaaaaaaaaahaha

aşk olsun bebik işin ucundan tutsan nolurduu:hıh: yok la ben çokta süslü değildimm günahımı alma rukiye çekmiş bu kız

cemoşş accık büyüyümm ama benide evlatlık alırmısınn kızz yerimm ben onun takılarınıı ojelerinee helee yaa anamm ben süremiiomm abdest geçmiyo diyeee boll boll sürünsünn nisamm

gel gevezem hemen işlemleri başlatıyomm ha bende sürmüyom bi hasta olunca bi kaç gün oda gözümde kalmasın diye
minnoş yav geleceğin asirukisii kız nasıl janjanlı görünüyo hepsi niso sen dur gelip hepsini kullanacam

he ruki gel yeni renkelr varr hepsini sürek barnakalrına herbi barnak bi renk olsun haha

Ayy orta yerimden çatlıyacam Nisa'nın benden daha çok aksesuarı varmış beee Hırs ettim onu geçecem Nisa, teyzoşum, bazılarını teyzene verirsin dimi tatlımm

İyi günlerde, sağlıkla mutlulukla giyin Cimcimem

ee dedik demi kıskanma diyee ha verir teyzesi niye vermesin sana feda olsunn

Kızz cemoş abla çocuk bu yaşta kokoş olmuş büyüyünce nasıl olur bilmem

Çok güzeller ablam şimdiden alsın hevesini benim bazı şeyler içimde kaldı. Hiç ii olmuyo öyle.

Daha güzelleri olur inş. Yesin onu RefRa ablası