1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Nişan Evde Parti SuAda’da

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  melek altunun hayatı Pınar Altu€ ile Yağmur Atacan, geçen hafta Türk gelenek ve göreneklerine göre düzenlenen kız isteme töreninin ardından dostlarını SuAda’daki nişan yemeğinde ağırladı

  < Konu Resmi..>
  Umut Elçioğlu evliliğini Tony Teodoridis ile yaşadığı aşk nedeniyle bitiren, ardından da kendisinden 9 yaş küçük oyuncu sevgilisi Yağmur Atacan ile ilişkisiyle magazin gündeminden düşmeyen Pınar Altuğ, ikinci kez nikâh masasına oturmaya hazırlanıyor. Altuğ, bu konudaki ilk adımını önceki akşam attı ve sevgilisi Atacan ile nişanlandı. Geçen hafta Türk gelenek ve göreneklerine göre düzenlenen kız isteme töreninin ardından nişan yüzüklerini takan Altu€ ile Atacan çifti, önceki akşam SuAda’da düzenledikleri nişan yemeğiyle birlikte mutluluklarını dostlarıyla paylaştı.
  Çiftin ev sahipliğinde gerçekleşen nişan davetine Fatih - Ayşenur Aksoy, Aysun Kayacı ile sevgilisi Ozan Sevindik, Ebru Şallı - Harun Tan ve Didem Uzel gibi pek çok ünlü konuk katıldı.


  İade-i ziyaret

  Çok mutlu ve heyecanlı olduklarını söyleyen Altuğ, ''Türk örf ve adetlerine göre nişanı kız tarafı yapar, nişanı siz mi yaptınız?'' sorusunu ise, ''Biz hayatı paylaşıyoruz, dolayısıyla teyzemin evinde gelip istediler beni, söz ve nişanı beraber yaptık. Biz ağırladık, hatta önümüzdeki hafta da bir iade - i ziyaretimiz olacak. Ama bunun dışında biz hayatı ortak yaşıyoruz ve her şeyi beraber yapıyoruz'' diye yanıtladı.


  Yadigar yüzük

  Kayınvalidesinin taktığı yüzüğü medya mensuplarına gösteren Altuğ, ''Bu yüzük müstakbel kayınvalidemin bana hediyesi, ona da nişanında kendi kayınvalidesi takmış. Benim için çok kıymetli bir yüzük. Biz her ikisinden de istiyoruz ama ben de inşallah gelinime takarım'' diye konuştu. Altuğ, ne zaman çocuk yapacakları sorularını da ''Hele seneye bir evlenelim, düğünden sonra herhalde çok bekletmeyiz diye düşünüyoruz'' dedi.
  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>   
Nişan Evde Parti SuAda’da konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Nişan

  Nişan

  rüyada nişan bohçası görmek rüyada kıyafeti giymek elbisesi giymek kıyafeti görmek elbisesi madalya türü nişanı görmek yahut bunu göğsüne takınmak makam ve mevkiye, şeref ve itibara; Bir hayvanda yahut başka bir şeyde bir nişan (belirti, alamet?i farika) görmek, görülen şeyde meydana gelecek belirgin bir değişikliğe, Bedeninde bir nişan görmek -görünen yerde ise- bir ayıbın ortaya çıkmasına,...
 2. Nişadır

  Nişadır

  Mal ve dünyalık elde etemeye; Bazen nişadır şüpheli kazance ve haram mala delalet eder.
 3. Parti

  Parti

  Bakınız; Siyaset, Siyasetçi.Rüyada bir partiye gittiğinizi gördüyseniz, yakında birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Rüyasında bir partiye üye olan kimse hareketlerine dikkat etmeli, kontrollu olmalıdır.
 4. Ece sükan'ın evinde parti

  Ece sükan'ın evinde parti

  ece sükanın evi TEOMAN'LA EV PARTİSİ ECE SÜKAN'IN EVİNDE VERDİĞİ BİR PARTİDE, ÜNLÜ İSİMLER BİR ARAYA GELDİ VE EĞLENCE MODA ÇEKİMİNE DÖNÜŞTÜ. Sükan, geçtiğimiz günlerde aralarında Teoman, moda fotoğrafçısı Emre Doğu ve ünlü makyör Jerry'nin de bulunduğu yakın arkadaşlarına evinde bir parti verdi. Davetliler moda dünyasından olunca gecenin devamında eğlence yerini bir moda çekimine...

Sayfayı Paylaş