1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Nişancı robotlar...

Konu, 'Atış Oyunları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

http://www.oyuntak.com/oyunlar/nisanci-robotlar Bu seferde bize karşı olan robotları vuruyoruz.Cuvv cuvvv hadi kolay gelsin ...

:yahoo:

melike gunduzalp bunu beğendi.
Nişancı robotlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Keskin Nişancı Türk Kadınları

Keskin Nişancı Türk Kadınları

Çanakkale Savaşları'nda Türk kadınları cephe gerisinde Mehmetçiğe destekte bulunurken, bazılarının da siperlerde düşman askerlerine büyük kayıplar verdirdiği belirtildi. Kahramanlık destanının yazıldığı Çanakkale Savaşları'nda Türk kadınlarının sanıldığının aksine sadece cephe gerisinde değii, siperlerde de düşmana karşı Mehmetçiklerin yanında göğüs göğüse çarpıştığı ortaya çıktı. Keskin...
  2. Robot

Robot

Rüyada robot görmek bu günlerde ise aldiginiz bir kimseden istediginiz randimani alamadiginiz için islerinizin pek düzgün gitmedigine isarettir.
  3. Robot Kuş (Smart Bird)

Robot Kuş (Smart Bird)

smart bird, robot kuş, teknoloji harikası, uçan robot, akıllı kuş, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Alman endüstriyel kontrol ve otomasyon firması Festo tarafından üretilen robot 'SmartBird' (akıllı kuş), gerçek bir martıya olan benzerliği ile görenleri hayrete düşürüyor. PhysOrg.com'un haberine göre, SmartBird, uzaktan kumanda ile çalışsa da sürekli kontrol...
  4. ihlas temizlik robotu kullananlar

ihlas temizlik robotu kullananlar

ihlasın temizlik robotunu almayı düşünüyorum bayağı bir yüksek geldi bana fiyatı alıp bir kenarada kaldırmak istemiyorum aranızda ihlas temizlik robotu alıp kullanan varsa sormak istiyorum nasıl memnunmusunuz almaya değecek bir ürünmü iyi temizlik yapıyormu tanıtım yapmaya geldiklerinde oldukça iyi temizlik yapıyor gibime geldi gerçekte de öylemi acaba

Sayfayı Paylaş