1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Niye böyle olduk...

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Niye böyle olduk? neden ben değilde sen ayri kaldin?neden değerini yitirdi umutlarimiz?neden artik yalniziz biz? Bu sorularima bir cevap verebilecek misin peki?beni birakip giderken yaptiğin gibi cesaretli olabilecek misin yine?sana kahraman diyecekler mi?bu defa kim olacak bakalim yaninda?hangi kopardiğin dal kalmiş bakalim elinde?ağlama duygu sömürüsüne hiç gerek yok biliyorsun.hele senin gibi bir dev yapar mi duygu sömürüsü?aa pardon sen yaparsin öyle değil mi?sömürgecilik senin asil adin.beni sömürdüğün gibi duygularmi da sömüre bilirsin öyle değil mi?hadi konuşsana bana cevap versene.yok yok sen daha önce cevaplarini konuşarak vermezdin yine öyle mi yapacaksin.gücün yetiyorsa yap bakalim.kaldir elini kendin eline hükmedebiliyorsan kaldir.tokat atmasanda olur kaldir elini.cesaret denilen illetin ölümüne şahit mi oluyorum ne?kaldirmiyorsun elini bir de masum bakiyorsun.sen ha?ölsem aklima gelmezdi cesaretli devin cesaretini kaybedip af dileyeceği.yola geldin gelmesine ama çook geç oldu inan. meğer dünya hali ne oldum değil ne olucam demek gerekiyormuş.dev işte küçük dev yani yüreğim bu defa yenik düştü sana.

Niye böyle olduk... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böyle komşu olmaz olsun

Böyle komşu olmaz olsun

MERSİN’de, üniversite sınavına hazırlanan 25 yaşındaki İsmail Bülbül, iftar saatinde annesinin hazırladığı yemeği götürdüğü 20 yıllık komşularının kızı 14 yaşındaki S.Ş.’ye tecavüze kalktığı iddiasıyla tutuklandı. devamı
  2. Böyle aile olmaz olsun...

Böyle aile olmaz olsun...

Zeytinburnu'nda sağır ve dilsiz olan 5 yaşındaki erkek çocuğunu ayağından bağlayan ailesi misafirliğe gitti. Ayağındaki bağı çözen çocuk, pencerelere vurarak komşularından yardım istedi. Komşularının ihbarı ile söz konusu adrese gelen polis, kapıyı açamayınca merdiven aracılığı ile balkona çıkıp pencereden girerek çocuğu kurtardı. Zeytinburnu Beştelsizler 103/3 Sokak'ta, duyma ve işitme özürlü...
  3. Lütfen böyle veli olun!!!

Lütfen böyle veli olun!!!

Bir öğretmen olarak istediğim veli özelliklerini paylaşmak istedim: - Çocuğunu tanıyan, - Soran soruşturan - Çocuğunu başka çocuklarla yarıştırmayan - Çocuğun çantasını araç gerecini günlük kontrol eden, - Diğer velilerden öğretmeni kıskanmayan - Çocuğunun öğretmeni ile sık görüşen,bir sorun varsa ne yapılması gerektiğini konuşabilen,tavsiyeleri uygulayan. - Öğretmenden daha öğretmen olmayan...
  4. acaba neden böyle oldu

acaba neden böyle oldu

kızlar slm ben halime 2 aydan beri adet olmuyordum ve bu ayın 13 de adet oldum 3 gün önce sona erdi. ve ben simdi sizden bi konuda yardımcı olmanızı istiyorum. 3 gün önce reglim bitti.ve bugün sabah midem cok fena bulandı cok kötü oldum ama cıkaramadım karnım cok agrıyor kasıklarım neden olabilirrr lütfen yardımcı olunn çok kötüyümmm:küstüm:
  5. neden böyle oldu acaba

neden böyle oldu acaba

kızlarr merhabba ben halime 2 aydaan beriregll olmuyordum bu ayın 13de regll oldumm ve 3 gün önce bitti kızlaarr sizden bi konuda yardım bekliyorum....3gün önce reglim bitti.ve bugün sabah midemin bulantısı ile uyANDIM KARNIM AGRIYOR MİDEM BULANIYORDU.VE dahala devam edio çok korkuyorumm çıkaramıyorum ve çok büyük sorunları hastalıkkları varmışş lütfen böyle bi durum yasayan varsa yardımcıolunnn

Sayfayı Paylaş