1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  Nlp'nin Klasikleri Türkçede

  Konu, 'İş ve Kariyer' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  NLP sisteminin kurucularının kitapları ALFA yayınevi tarafından "NLP DİZİSİ" olarak Türkçe'ye kazandırıldı. Dizinin editörlüğü Mümin Sekman tarafından gerçekleştirildi. NLP'nin temellerini anlatan bu kitaplar alanlarında referans kitaplardır.Özellikle "Trans ve Değişim" harika bir kitap.
  DEĞİŞİM İÇİN BEYNİNİZİ KULLANIN; RICHARD BANDLER, NLP sisteminin yaratıcılarından Richard Bandler’in yazdığı bu kitap NLP ile ilgili temel referans kitaplardan biridir. Bu kitapta beynin nasıl çalıştığı ile ilgili en son bilgi ve araştırmalara yer verilmiştir. Kitapta ayrıca; Beyinizi çalıştırmak, Bakış? açıları, Yanlış yapmak, Deneyimleri yeniden düzenlemek, Anlamak ve kafası karışık olmak, İnsancın ötesine geçmek, Alt temsil sistemi ayarları gibi konulara yer verilmiştir.

  Kitap soru cevaplı bir formatta düzenlendiğinden sürükleyici bir akışa da sahiptir. NLP ile ilgilenen herkesin mutlaka kütüphanesinde bulundurması gereken bir kitaptır.

  PRENSLERE DÖNÜŞEN KURBAĞALAR;
  RICHARD BANDLER-JOHN GRINDER NLP’nin kurucularını “ikisi bir arada” okura sunan bir kitap. Bu kitapta da NLP teknikleri ile ilgili workshop çalışmalarından örneklere yer veriliyor.


  Kitapta anlatılan teknikleri kullanarak; Fobi ve benzeri hoş olmayan duygusal deneyimleri zihninizden söküp atmak, Öğrenme güçlüklerini aşmak, Sahip olmak istemediğiniz alışkanlıkları bırakabilmek, İlişkileri daha zengin ve doyurucu bir hale getirebilmek, Pek çok psikolojik problemi çözebileceksiniz.
  Bu kitapta anlatılan teknikleri hem kendi kendinize uygulayabilir hem de yardım etmek istediğiniz insanları iyileştirmede kullanabilirsiniz. NLP ile ilgilenen herkesin, ayrıca eğitimci, psikolog yada psikiyatr gibi mesleklere sahip herkesin mutlaka okuması gereken bir referans kitap.

  TRANS VE DEĞİŞİM RYCHARD BANDLER-JOHN GRINDER NLP’nin iki kurucusunun spesifik uygulamalar yaparak, sözel bir üslupla yazdıkları bu kitap NLP kütüphanesinin başyapıtıdır. NLP kavram ve tekniklerinin uygulamalarda nasıl kullanılması gerektiği en iyi şekilde bu kitapta anlatılmaktadır.

  Kitapta; Temel NLP teknikleri Trans oluşturma tekniği, Trans durumuna çapa atma, İeri telkinler, Transı yeniden çerçevelemek, Özel yararlanma teknikleri, Kişisel tarihi yeniden düzenlemek, Kendi kendine hipnoz, Göz erişim ipuçları gibi konularda uygulama üzerinde anlatım yapılmaktadır. Trans ve değişim, NLP,hipnoz, beyin geliştirme, öğrenme süreçleri, pratik psikoloji gibi konularda bilgiler yer alıyor.   
Nlp'nin Klasikleri Türkçede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Dünya Klasikleri

  Dünya Klasikleri

  dünya klasikleri listesi türk ve dünya klasikleri listesi klasik kitap isimleri ve sayfa sayıları türk En beğendiğiniz dünya klasikleri hangisi? Hangi klasik sizi daha fazla etkiliyor? Birden fazla okuduğunuz var mı aralarında?
 2. klasik reddetmelerimiz

  klasik reddetmelerimiz

  Arkadaş kalalım. (Benim yanımda ol da erkek arkadaşlarımın neler yaptıklarını anlatacak bir adamım olsun.) Şu sıralar kariyerime konsantreyim. (İş yapmak bile seninle birlikte olmaktan daha ilginç.) Sorun senden değil, benden kaynaklanıyor. (Sorun senden kaynaklanıyor.) Aynı işyerinde çalıştığım biriyle çıkamam. (Aslında sadece aynı güneş sisteminde olsak da seninle olmam.) Bir başkasını...
 3. Klasik sevenlere

  Klasik sevenlere

  Klasik sevenlere Klasik tarzdan hoşlanıyorsanız Pabetland mağazasında satılan bu modeli tercih edebilirsiniz. Bronz metal ayaklı ve beyaz cam şapkalı bu masa üstü lambasının fiyatı 249 YTL.
 4. Klasik Kemençe

  Klasik Kemençe

  klasik kemençe akordu klasik kemence hakkında bilgi :::Klasik Kemençe::: Türk Müziğinde birbirinden çok farklı iki ayrı kemençe vardır.Bir tanesi karadeniz yöresine ait Türk Halk Müziği enstrumanı olan; Karadeniz Kemençesi, öbürü ise Türk Musikisine ait; Klasik Kemençedir.Kardaeniz kemençesi ince uzun olup, klasik Kemençe ise armudi biçimdedir.K.kemençesi, sol elle havada tutarak...
 5. klasik arabalarrr

  klasik arabalarrr

  klasik otobüsler En güzel resimler | Yeni resimler eski zaman arabaları yani klasik on numara daha iyisi yok Citroen 2CV 1969 Chevrolet Camaro SS 1955 Chrysler Falcon 1953 Hudson Hornet Sedan Ford T 1896 Buick Jay Lenos Roadmaster 1955 Alfa Romeo 8C 1936 1961 Chevrolet Mako Shark Corvette Concept 1969 Pontiac Firebird 1969 Coronetmain 1949 Chevrolet Deluxe Fastback 1946...

Sayfayı Paylaş