Nub teorisiyle cinsiyyet tahmini

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
#2
"Bu haftalarda bebegin cinsel organi genital tüberkül seklindedir farklilasarak ya kiz yada erkek organina donusecek bi yapi seklindedir ve ultrasonda bu genital tüberkül bebekle olan acisina bakarak paralelse kiz yukari bakiyorsa erkek olarak ancak %90;lik bir varsayimda bulunabiliriz.
2;nci haftayi beklemek durumundasiniz 2;nci haftada arti bu genital tüberkül degil genital organ olacaktir ama bu haftalara gelene kadar anneler arasinda cesitli soylentiler ve inanislar vardir cin takvimine bakarak yada karnin sekline bakarak, yedigine ictigine bakarak veya karin bolgesine yuzuk tutarak anlamaya calisirlar. Ama dedigimiz gibi karisikligi ortadan kaldirmak adina 16nci haftadan once hicbir ultrasonografi, cihazi bebegin cinsiyetini %100 oraninda belirleyemez.
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
#3
Nette çok fazla bilgi yok şimdilik bulabildiklerimi ekledim ama pek bi anlam ifade etmiyor araştırıyorum net bilgiler bulduğumda buraya ekleyerek anlatımda bulunacağım. Sevgiler.
 

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
#4
Merhaba ,
Sorunuzla ilgili ayrıntılı bilgileri aşağıdaki linkimiz de bulabilirsiniz..Bu teori ile ilgili detaylı açıklamaları nette bulamayabilirsiniz. Konuyu araştırdık ve sizler için derledik. Doğruluk payı yüksek olan bu yöntemle bebeğinizin cinsiyetini erken dönem de öğrenebilirsiniz..
Nub teorisi ile cinsiyet nasıl belirlenir ?
 
  Nub teorisine gore cinsiyet nedir acaba yorumlayabilirmisiniz hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Nub teorisine göre sizce cinsiyet nedir Nub teorisine göre sizce cinsiyet nedir
Kızlar görüntüden anlayan varmı sizce cinsiyet nedir 83785
Soru-Cevap 0
Nub teorisine göre cinsiyet tahmini  bilen varmi kizlar? Nub teorisine göre cinsiyet tahmini bilen varmi kizlar?
Nub Teorisine Göre Cinsiyet Tahmini Merhaba kizlar lutfen bi bakarmisiniz? Nub teorisine göre size resim ekliyorum umarım resim de istediğiniz gibidir. Lütfen değerlendirir misiniz acaba bebeğimin cinsiyeti nedir teşekkür ediyorum.
Gebelik 3
Nub teorisine göre bebeğimin cinsiyetini yorumlar mısınız ? Nub teorisine göre bebeğimin cinsiyetini yorumlar mısınız ?
Merhabalar aranıza yeni katıldım. Benim bebeğimin de Nub teorisine göre cinsiyeti tam olarak nedir ne görüyorsunuz. Lütfen cinsiyet ile ilgili yorumlarınızı alabilir miyim ? 83504
Soru-Cevap 3
Cinsiyet tahminiii nub teorisine göre yada başka teoriye göre nedir Cinsiyet tahminiii nub teorisine göre yada başka teoriye göre nedir
Selam kızlar gerek nub teorisine göre gerek ise çin takvimi olabilir ne şekilde olursa olsun ben bebeğimin cinsiyetini merak ediyorum. Henüz küçük görünmüyor da siz bişey diyebilir misiniz size göre bebeğimin cinsiyeti ne kızlar ...
Soru-Cevap 2
Nub teorisine gore cinsiyet nedir acaba yorumlayabilirmisiniz Nub teorisine gore cinsiyet nedir acaba yorumlayabilirmisiniz
Selamlar melekler ben hamileyim ve sizlere bebeğimin resmini atıyorum. Acaba benim için nub teorisine göre bebeğimin cinsiyeti nedir yorum atabilir misiniz teşekkür ediyorum. 82527:baby:
Soru-Cevap 0

Benzer Konular