1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Nurettin Rençber - Ağlama Yar

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

nurettin rençber ağlama yar indir nurettin rençber ağlama yar notaları Sen Leyla'ydın bende Mecnun Çöller içinde
    Sen alevdin bende rüzgar
    Küller içinde
    Gel de bir gör şu halimi
    Kullar içinde
    Yeşermez bahçem
    Kapanmaz yaram zaman içinde

Ağlama yar
    Bir gün gelir bu hasret biter
    Döneceğim ağlama
    Bekle beni ağlama

Her selamın her kelamın
    Yanadır bende
    Son bir kere görse idim
    Son nefesimde
    Sende git yar sende bırak
    Sende unut beni
    Kanasın yaram
    Sararsın bahçem zaman içinde

Söz – Müzik : Nurettin Rençber

Nurettin Rençber - Ağlama Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nurettin Rençber

Nurettin Rençber

nurettin rençber savurmadan gel sözleri nurettin rençber türkmen kızı sözleri savurmadan gel yaroy kürt mü 1960 yılında Mersin’de dünyaya gelen Nurettin Rençber’in bir yanında her zaman köylülük olmuştur. Çünkü, 1954’te ekonomik zorluklar nedeniyle Adıyaman-Kahta’nın Sevik köyünden Mersin’e göç eden ailesi, Kürt köylü kültürünün özellikleriyle onu çocukluğunda eğitmişlerdir. Dolayısıyla...
  2. Nurettin Rençber - Kara Gül

Nurettin Rençber - Kara Gül

karagül notaları karagül nota İkimizde acemi birer aşıktık o zamanlar Sen yollarda eski bir aşka ağlıyordun Bense kendimi usta sanıyordum bu işlerde Ve yağmur gibi akıp giden yıllardan Geriye ne kaldığını bilmiyordum seni tanıyana kadar Ama farkındaydım yinede Ne zaman seninle olsam Tanıdık bir kuş cıvıltısıyla uyanırdım her sabah Şimdiyse kırılgan mektuplar yazıyorum Hangi adrese...
  3. Nurettin Rençber - Ezo

Nurettin Rençber - Ezo

nurettin rençber notaları nurettin rençber ezo rencber ezo notaları oy oy EZO Sordum seni yıldızlara, ay ışığına. Dediler tam bin yıldır görmedik onu. Sordum kadin kitaplara, tozlu raflara. Dediler o bizden önce buralardaydı. Mağrur bir uçurum oldu kalbim. Sen gittin gideli buralardan. Ayrılık ne yaman bir ateşmiş. Ne olur dön gel ezo. Oy ezo yalnızlık ezim ezo. Oy ezo görmüyor gözüm...
  4. Nurettin Rençber - Eski Yara

Nurettin Rençber - Eski Yara

eski yara akor Eski yar eski yara Sızlıyor eski yara Yenisinden fayda yok Varıp gidem eski yara Eski yardan eski yardan Geçilmez eski yardan Yenisiyle gönül eyle Yare kalsın eski yardan Eski yara eski yara Kapanmaz eski yara Sinesine sürer mi Geri dönsem eski yara Eski yardan eski yardan Gerçek sözler eski yardan Ben yareyim sen derman Kes umudu eski yardan Eski yar eski yara Kalbimde...
  5. Nurettin Rençber - Çondo

Nurettin Rençber - Çondo

Sabahınan ayışığı ışıdı beyim ışıdı Beş adama bir demezdi herhalde eli boşudu Gedik başından başına sel yağmur gelir karşına Nede yaman bildirmişler karakolda yüz başına Lo lo lo lo Çondo Pınar başıdır evimiz sarızdan geçer Yolumuz Böyle zaman olmaz olsun çift gelir bizim ölümüz Yücenin otu kurusun engini sümbül bürüsün Sana silah çevirenin çondo elleri kırılsın Lo lo lo lo Çondo

Sayfayı Paylaş