Nurgül Yeşilçay Cem Yılmaz'ın Yeni Filminde Rol Alacak!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Nurgül Yeşilçay Cem Yılmaz'ın Yeni Filminde Rol Alacak!
nurgül yeşilçay haberleri, cem yılmazın son filmi, cem yılmaz pek yakındaSevgili melekler, en son bundan tam 16 yılk önce "Her Şey Çok Güzel Olacak" filminde birlikte çalışmış olan Nurgül Yeşilçay ve Cem Yılmaz yeniden bir araya geliyor. Yeşilçay, Yılmaz'ın son filmi "Pek Yakında"da konuk oyuncu olarak yer alacak.


nurgül-cem.jpeg
Güzel oyuncu, ünlü komedyenin ilk sinema projesi olan 1998 yapımı ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ta bir hemşireyi canlandırarak ilk oyunculuk deneyimini edinmişti. Yeşilçay, 16 yıl aradan sonra Yılmaz'ın son filmi ‘Pek Yakında’da konuk oyuncu olarak yer aldı. Son dönemde oynadığı dizi ve sinema filmleri tutmayan Yeşilçay, önümüzdeki günlerde çekimler için kamera karşısına geçecek.

KRAL'IN PROJESİNDE

Öte yandan ünlü oyuncu, yönetmen Erden Kıral’ın film projesinde de yer alacak. ‘Gece’ adlı yapımda başrolü üstlenen oyuncu, konsomatrisi canlandıracak. Çekimlere ise temmuz ayında İzmir’de başlanacak.

ÇEKİM SÜRESİ 5 HAFTA

Cem Yılmaz'ın son filmini hayranları büyük merakla bekliyor. Önceki projelerinin aksine Instragram üzerinden sık sık setten fotoğraflar paylaşan sanatçının, 'Pek Yakında' adlı filminin çekimlerinin 5 hafta içinde tamamlanması öngörülüyor. Cem Yılmaz'ın son filminde Zafer Algöz, Özkan Uğur ve Ozan Güven gibi isimler rol alıyor. Çekimleri 5 hafta içinde tamamlanması planlanan filmin cast ekibine son katılan isim de Nurgül Yeşilçay oldu. Yılmaz imzalı 'Her Şey Çok Güzel Olacak'ta perdeye çok kısa süre yansıyan Yeşilçay'ın bu kez nasıl bir karakteri canlandıracağı merak konusu.
 
Üst