Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Nurgül Yeşilçay "depresyona girecek vaktim yok"

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  nurgül yeşilçay, haberleri, 2011, yeni haberleri, röportaj


  Eşinden boşanan ve magazin gündemini meşgul eden, güzel - başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay, verdiği bir demeçte "depresyona girecek vaktim yok" demiş. İşte o haber Melek'ler:)  [​IMG]
  O, sinema ve televizyonda parlayan bir yıldız... O, hayattan ne istediğini bilen bir insan... O, oğlunu bambaşka bir yere koyan bir anne... O, seksi ve güzel bir kadın... O, Nurgül Yeşilçay


  ‘Aşk ve Ceza’nın oyuncusu, Elle Dergisi’nin nisan sayısına röportaj verdi. Dedi ki; “Depresyon bir lüks. Benim buna ayıracak zamanım yok. Hayat çok güzel, hep şükrediyorum”...

  Güçlü görünüyorsunuz. Bu bir imaj mı yoksa kendinizi gerçekten güçlü buluyor musunuz?

  Evet, güçlü bir kadınım. İki ablam var, ailenin en küçük kızıyım. Ailemin prensesi olarak büyüdüm. Elimi sıcak sudan soğuk suya sokmadım. İstediklerim hep oldu. O yüzden biraz şımarık büyümüş olabilirim. Bencilim; önce kendimi, sonra karşımdakini düşünürüm.

  Peki aşk devreye girince bencillik durumu ne olur?

  Karşımdakinin kalıbına girmem, girersem de belli oranda olur. Bir yerde buluşman gerek. Ama büyük oranda onun hayatını yaşamam, o benim hayatımı yaşasın.

  Sözünü sakınmayan, açıksözlü bir kadın olarak tanınıyorsunuz. Lakin biten evliliğinizin ardından sessiz kaldınız. Neden?

  Açık sözlü olmakla başkalarının duymasına gerek olmayan şeyleri söylemek farklı şeyler. Biz bir ilişki yaşadık ve bitti. İki kişi arasında ve kapalı kapılar ardında yaşanmış bir şey... Cem artık benim arkadaşım veya dostum değil, sadece Nejat’ın babası. Tabii ki Nejat’tan dolayı görüşmeye devam ediyorum. Zaten biten hiç bir ilişkimin ardından konuşmam. Biten bir ilişkinin ardından konuşmak açıksözlülük değil, ahlaksızlıktır bence.

  Hayatınızda aşkın yeri ne?

  Aşk, dünyadaki en önemli şey. Sadece bir insana duyulan aşk da değil. İşine de aşık olabilirsin. Bence hayatı yaşarken yeterince aşık ve yeterince deli olmak lazım. Bunlardan biri eksikse bir ilişkide, o iş olmaz.

  Ayrılıkların ardından gelen dönemi nasıl geçiriyorsunuz?

  Depresyona giremeyen bir yapım var. Çünkü içimde müthiş bir yaşam enerjisi taşıyorum. Farklılıklara kolayca uyum sağlayabiliyorum. Alışkanlıklarım var. Depresyona girmek büyük bir lüks. Bu kadar şeyle uğraşıyorum, depresyona girecek vaktim yok. Hayat çok güzel, devamlı şükrediyorum. Artık daha da farkındayım kendimin. Bir evlilik yaşadım, bir çocuğum oldu, bir başarım var. Bunlar beni büyüttü. Her sabah kalkıyorum; “Çok şükür” diyorum.

  “Sorumluluk manyağıyım”

  Nasıl bir annesiniz?

  Biraz önce Nejat dedi ki; “Sen dünyanın en iyi annesisin”. Ben de ona “Sen dünyanın en iyi çocuğu olduğun için” diye yanıt verdim. Özgür bırakıyorum, özgür olması gerektiği yerde. Ama çok sıkı kurallarım da var.

  Onun uyku saatinde mutlaka yanında olma prensibiniz varmış. Dostlarınızla yemekteyken bile yemeğe ara verip eve gider, Nejat uyuduktan sonra yemeğe dönermişsiniz.

  Evet. Şizofren bir durum. Çocukla geçirdiğin zaman çok farklı. İş yerinde başka bir Nurgül oluyorum, evde başka, arkadaşlarımla başka... Belki bir ilişkiyi sürdürmek o açıdan da zor. Bir de dördüncü Nurgül’e ben katlanamıyorum. Offf, çok zor! Gerçekten bölünmüş oluyorsun. Sorumluluk manyağı bir insanım. Bir şeyle uğraştığım zaman bütün kalbimle, dört elle sarılıyorum. Nejat benim hayatımın anlamı.

  Bu bölünmüşlük içinde önceliğiniz ne?

  Önce oğlum gelir. İşimi çok seviyorum, yani dünyanın en şanslı insanlarından biriyim. Ama orada bir can var, dolayısıyla o daha önemli. İşimiz, ölüm kalım meselesi değil. Biz eğlence sektöründe çalışıyoruz. Bir gün sete gitmediğinde kimse ölmez. Ama çocukla bir gün bile ilgilenmemek bana doğru gelmiyor. Onun sağlığı, psikolojisi, mutluluğu her şeyin üstünde.

  “Yurt dışında yaşamalıyım”

  Rol gereği başka kadınları canlandırıyorsunuz. Ne tür araçlar kullanıyorsunuz o kadınları anlamak ve onları oynamak için?

  Her filmde farklı bir yöntem kullanıyorum. Gözlem yapabilirsin, öyle biriyle vakit geçirebilirsin. Zaten o karakterler senin tanıdıklarındır, zaten senin hücrelerinde vardır ama kullanmıyorsundur, bazen de öyle olabiliyor. Mesela ‘Vicdan’ filminde bir sahnede içki içip oynadım o sahnenin doğal olmasını istediğim için. Lezbiyeni oynuyorsan onların gittiği yerlere gidiyor, onlarla bol vakit geçiriyorsun.

  Halkın ve entelektüellerin beğenileri konusunda, Türkan Şoray gibi herkesin sevdiği kadın oyuncusunuz. Bunu neye bağlıyorsunuz?

  Samimiyete... Seyirciye karşı dürüst olmama... Her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Emek vermem, çok sevmemle de alakalı.

  “Keşke oynamasaydım” dediiğiniz bir filminiz oldu mu?

  Asla.

  Yeni projeleriniz var mı?

  Yurt dışından gelen teklifler var, değerlendireceğim. Biraz da yurt dışında yaşamak istiyorum. Herhangi bir Avrupa şehrinde vakit geçirmek... Turist olma durumunu sevmiyorum. Orada ‘yaşamayı’ istiyorum. Her gün aynı kafeye gitmeyi, aynı yolda yürümeyi, “Burası bizim marketimiz” demeyi seviyorum.

  (16.04.2011 tarihli Cumartesi Postası'ndan alınmıştır.)
   
Nurgül Yeşilçay "depresyona girecek vaktim yok" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. **Nurgül Yeşilçay Böyle Görmüşmüydünüz?**

  **Nurgül Yeşilçay Böyle Görmüşmüydünüz?**

  nurgül yeşilçayın ayakları nurgül yeşilçay ayak yeşilçay ayakları ın boyu Nurgül Yeşilçay Böyle Görmüşmüydünüz? Güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay yeni filmi 'Vicdan'da kılıktan kılığa girecek! Pavyona düşen bir kasiyeri canlandıran Yeşilçay'ın türbanlı görüntüleri hayranlarını şaşırtacak.. Pavyona düşen kasiyer 'Yaşamın Kıyısında' filminde bir teröristi, 'Adem'in Trenleri'nde ise imamın...
 2. Nurgül yeşilçay Patavatsızım! dedi

  Nurgül yeşilçay Patavatsızım! dedi

  ÖDÜLÜ DEĞİL, DİZAYNINI BEĞENMEMİŞ ALTIN PORTAKAL'DA 'EN İYİ KADIN OYUNCU' SEÇİLEN NURGÜL YEŞİLÇAY, TEPKİ ALAN 'BU MUYMUŞ ALTIN PORTAKAL?' SÖZÜNÜ ÖDÜLÜN DİZAYNI İÇİN SÖYLEDİĞİNİ BELİRTTİ. YEŞİLÇAY, SEZEN AKSU İLE İLGİLİ SÖZLERİ İÇİN DE 'BİR TEK O ANLADI' DEDİ. Beyazıt Öztürk ve Meral Okay'ın sundukları 'Nası Yani?' programına konuk olan Nurgül Yeşilçay, Altın Portakal'da söylediği ve...
 3. Nurgül Yeşilçay oy kullandıktan sonra

  Nurgül Yeşilçay oy kullandıktan sonra

  nurgül yeşilçay ve oğlu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar. Pazar günü, vatandaşlık görevini uyanır uyanmaz yerine getiren Nurgül Yeşilçay, oy kullandıktan sonra oğlu Osman Nejat'ı da alarak Bebek'te kahvaltıya gitti. İşte o haber Melek'ler;) Nurgül Yeşilçay, pazar gününün en erkenci seçmenlerinden biriydi. Uyanır uyanmaz oy kullanmaya giden Yeşilçay, sonrasında oğlunu alıp kahvaltı...
 4. Nurgül Yeşilçay Kimdir?

  Nurgül Yeşilçay Kimdir?

  nurgül yeşilçayın annesi nurgül yeşilçay, kimdir, hayatı, biyografisi, filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Son dönemde eşi Cem Özer'le ayrılığı ve peşinden Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can'la yaşadığı aşkla gündeme gelen Nurgül Yeşilçay'ın hayatıyla ilgili bilgileri kendi ağzından dinliyoruz... ''1976 yılında İzmirde doğmuşum ama babamın Afyon fanatikliği...
 5. Nurgül Yeşilçay ve Ahmet Hakan....

  Nurgül Yeşilçay ve Ahmet Hakan....

  nurgül yeşilçay, ahmet hakan, yemek yediler, çeşmede, görüntülendiler, ile ilgili bilgiler burada melekler Nurgül Yeşilçay ve gazeteci Ahmet Hakan yemek yerken görüntülendiler melekler! Ancak yalnız değillerdi,yanlarında gazeteci Tuğçe Tatari de vardı. Ahmet Hakan uzatılan mikrofonlara ''Üç arkadaş yemek yedik'' diye açıklama yaptı. Birlikte yemek yedikten sonra Yeşilçay ve Hakan aynı...

Sayfayı Paylaş