Nurgül Yeşilçayın yeni sevgilisi Tolga Karaçelik

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Nurgül Yeşilçayın yeni sevgilisi Tolga Karaçelik
nurgül yeşilçay yeni sevgilisi kim nurgül yeşilçay sevgilisi nurgül yeşilçay tolga karaçelik fotoları haberleri burada arkdaşlar. Oğlunun babası Cem Özer'den boşandıktan sonra, aşk sularında yelken açan Nurgül Yeşilçay, Sezen Aksu'nun oğlu Mithatcan Özer'le aşk yaşamıştı. Bu aşka da nokta koyup, işine devam eden Nurgül Yeşilçay Tolga Karaçelik aşkı ile gündeme geldi Melek'lerim. Evet Nurgül Yeşilçay'ın yeni sevgilisi Tolga Karaçelik oldu:) Bu iki isim aşklarının yanı sıra birde komşularmış :) Komşu aşkı başladı yani :) Mutluluklar diliyor ve sizi Nurgül Yeşilçay Tolga Karaçelik fotoları ve aşkıyla başbaşa bırakıyoruz Melek'ler:)

nurgul_yesilcay_sevgilisi1-210.jpgSezen Aksu’nun oğlu Mithatcan Özer’le bu yaz yaşadığı sürpriz aşkla gündemi uzun süre meşgul eden Nurgül Yeşilçay, gönlünü komşusu Tolga Karaçelik’e kaptırdı. İkili Gayrettepe’de sarmaş dolaş görüntülendi.

nurgul_yesilcay_sevgilisi2-376.jpgCem Özer’den boşandıktan sonra Mithatcan Özer’le ilişki yaşayan Nurgül Yeşilçay, önceki gün Van’a yardım kampanyasına destek vermek amacıyla Bebek’ten komşusu Tolga Karaçelik’le Şişli Belediyesi’ndeydi.

Yeşilçay, geçen aylarda sık sık görüntülendiği Karaçelik için “Tolga komşum ve arkadaşım” demekle yetinmişti. İkili, belediyedeki çalışmalarını bitirip Gayrettepe’ye doğru yürümeye başladı.

Birbirlerine sarılan çiftin öpüştüğü anlar, Fox Tv’nin ‘Süper Kulüp’ ekibi tarafından görüntülendi.

nurgul_yesilcay_sevgilisi3-7d.jpgKamerayı görünce önce aralarında bir şey olmadığını söyledi bir kez daha oyuncu. “Yeni bir aşk mı?” sorusuna da “Hayır, komşum” yanıtını verdi. Ama Karaçelik’i öperken görüntülendiği hatırlatılınca “O zaman yapacak bir şey yok” yorumunu yaptı.

Tolga Karaçelik’in senaryosunu yazıp yönettiği ‘Gişe Memuru’ filmi, geçen yıl Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Görüntü Yönetmeni’, ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ve ‘En İyi İlk Film Ödülleri’ne layık görülmüştü.
 

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
millet bir sevgiliye hasret bunlar harem kuruyor ah şu paranın gözü kör olsun :D:D

ALLAH mutlu etsin yeni sevgilileri
 
Üst