o an AnLaRsiN

o an AnLaRsiN
:g102::g102::g102::g102: :g102::g102::g102: :g102::g102:
:g102:

birgÜn karsına deli gibi sevdiğin biri çikarsa
sen onun için kahrolurken o andırmazsa
seninle alay edip gururunu yıkarsa

bana neler cektirdiğini o an anlarsın o kişi önce seviyor gibi görÜnÜp sonra terkederse
tÜm umutlarını yıkıp hayatını mahvederse
sen acı çekerken unut beni derse
bana neler çektirdiğini o an anlarsın
ona olan nefretın sevgiye dönerse
o unut dedikçe gönlÜn hala severse
dostların dÜşmanların bu haline gÜlerse
bana neler çektirdiğini o an anlarsın

:cry::cry::cry:

Twitterda Spam Yediğini Nasıl Anlarsın? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hamilemiyim hamile olduğunu nasıl anlarsın ? Hamilemiyim hamile olduğunu nasıl anlarsın ?
Mrb supheli iliskimin ustunden 3 ay gecti 3 kere adet oldum ustune gorme degil normal adet 3 kerede eczaneden hamilelik testi alip yaptim negatif cikti icime bosalma olmadi zevk suyu kacmis olabilir 2 ay midem bulandi belim agridi asiri uykum...
Bilmedikleriniz 5
Hamile olduğunu nasıl anlarsın? Hamile olduğunu nasıl anlarsın?
Gün icerisinde gelen bi kaç damla leke şeklindeki kan ve kasık ağrısı neden olur?
Gebelik belirtileri 5
Cok onemli yalvaririm cevap verin :( Cok onemli yalvaririm cevap verin :(
Kizlar ben cok yanlis bisey yaptim biliyorum bunun farkindayim litfen kotu elestirmeyin cok pismanim zaten birdaha boyle bisey yaparsam Allah beni kahretsin Neyse soruyorum kizlar benim yasim kucuk 18 yasimdayim yeni girdim ve erkek arkadasimla...
Kadınlar 13
Sigaranı Yakarken Anlarsın Sigaranı Yakarken Anlarsın
En Yakın Hissettiğin İnsanlar , Gün Gelir Senden Habersizce Uzaklaşırlar . Ve Sen Bunu Kendi Sigaranı...
Resimli Aşk Şiirleri 0
Twitterda Spam Yediğini Nasıl Anlarsın? Twitterda Spam Yediğini Nasıl Anlarsın?
twitterda spam yediğimi nasıl anlarım twitterda spam twitterda spam yedim Sevgili melekler, spam, internet üzerinde aynı mesajın yüksek sayıdaki kopyasının, bu tip bir mesajı alma talebinde bulunmamış kişilere, zorlayıcı nitelikte...
Teknik Destek 0