o iyi kızı yok ettiniz

M

Misafir

Forum Okuru
o iyi kızı yok ettiniz
17 yasındaydım seni tanıdıgımda hani ilk görüste aşk derlerya,iste benimkide öyle olmustu.sen bir arabanın icinde bense kapının önünde oturmus etrafı seyrederken,birden göz göze geldik.icim ürperedi,kalbimin atısları degisti.
o gunden hep gelmeni bekledim.her yolunu gözledgimde geldin.bir gün yolumu kesip numaranı verdin ve aramanı bekliyorum dedin. o gece heyecandan sabaha kadar uyumadım. artık sadece hayalerimde degil,hayatımdaydın da.senden baska bisey düsünemez hale gelmistim.iste o zaman askı tanıdım.annem ilişkimizi ögrenmis,dısarı cıkma yasagı koydu.seni göremez olmustum,günler cehenem gibiydi.sen sabahın 5 inde kapının önüne geldin,ben pencereden atlayıp sana . o an degil annem,dünya umrumda degildi.aylar su gibi aktı.ben izmire okuluma döndüm,sen foca ya egitime.görüsmelerimiz aynı hizla devam etti,annem artık seni kabulenmisti.cok mutluydum ta ki o telefona kadar.telefonun ucundaki ses o benim erkek arkadasım aramızdan cekil diyordu.duyduklarıma inanamadım;o bunu yapamazdı,yapmazdı.ama yanılmıstım bir baskası icin cekip gitmisti.kendimi derslerime veremez olmustum,hayatım alt üst oldu.eve kapandım okula gidemez oldum.ve boylelikle okul hayatım da bitti.gelecegimi,askımı herseyimi yitirmistim.yasamak icin hic bir sebep bulmazken bu sıkıntı beni hastanelik etti.ilaclar,serumlar ama hicbiri icimdeki acıyı dindiremedi.herseye ragmen hayat devam ediyordu,hayatın bir yerinden tutmak zorundaydım.zamanla degismeye basladım,tam bir genc kız oldum.kimseyi hayatıma sokmuyacaktım ama olmadı.ve kalbimi birine actım.onunla beraberken bile fotorafın cüzdanımdaydı,yırtamazdım.o da senin gibi cıktı,yine baskası girmisti aramıza .bu sefer gucluydum,sogunkanlı davrandım.ondanda ayrıldıktan sonra kimseye güvenmedim.artık darbe yiye yiye darbe atmayı ögrenmistim kşmseye acımıyordum.ben aglatıyor,acı cektiriyordum.biz zamanlar gelinlik hayaleri olan,üniverste hayaleri olan,hayatı hep iyi yönleriyle goren gören kız kayıp olmus gitmisti.sevgiye hasretim artık hayatım böyle sürüp giderken yıllar sonra karsımdaydın.evlenmistin,bir kizin olmus kiminle evlendgini merak etmistim sormak istedim yapamadım.gözlerimde kalan son bir yas damlalarını yine senin icin akıttım.mutlu ol ama bana yasatıklarını yasadıktan sonra...

Geri