Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  O-Ö Harfi Rüya Yorumları

  Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  OFİS : Sevgilinizi sizin elinizden almaya çalışanlar olabilir, dikkatli olun.
  OĞLAK : Rahat bir yaşam ve sınırsız çocuk sevgisi demektir.

  OĞLAN ÇOCUK : Ailenize sevilen yeni bir kişi girecek ve ailenizin büyümesine neden olacak.

  OK : Hayatınızda pek çok hoş olaylar gelişecek. Çok mutlu olacak ve yakında yolculuğa çıkacaksınız. Fakat ok eski ve kırıksa, duygusal hayatınızda birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz.

  OKUL : Okula gitmek, akademik bir kariyer yapacağınız anlamındadır.

  OKUMAK : Zor bir görevi üstleneceğiniz anlamındadır.

  OKYANUS : Okyanus sakinse, iş hayatında büyük başarılara imza atacaksınız. Dalgalı okyanus, birtakım zorluklar ve düşmanlarla savaşmanız anlamına gelir.

  OMLET : Birtakım insanlar size kötülük yapmaya çalışıyor, dikkatli olun. Rüyada omlet yemek, sevdiğiniz bir kişi tarafından sömürüleceğiniz anlamına gelir.

  OPERA : Sevdiğiniz arkadaşlarınızla hoş zaman geçireceksiniz. Uzun süredir yolunda gitmeyen işleriniz de yoluna girecek.

  ORDU : Aile içinde biraz problem yaşanacak. Uğraşacak ama çözmeyi başaracaksınız.

  ORKESTRA : Büyük bir orkestranın çaldığı müziği dinlemek, toplum içinde sevilen bir insan olduğunuzun işaretidir. Bir orkestrada çaldığınızı görürseniz, çok mutlu olacaksınız.

  ORMAN : Ormanda kaybolmak, iş hayatındaki problemleri işaret eder. Yeşil bir orman gördüyseniz, elinizi attığınız her işte başarıya ulaşacaksınız.

  OROSPU : Bir orospu ile arkadaşlık etmeniz, arkadaşlarınız tarafından aşağılanacağınız anlamı taşır. Genç bir kadının kendisini orospu olarak görmesi, sevgilisini aldatacağı şeklinde yorumlanır.

  ORTAKLIK : Bir kadın bir erkek ile ortaklık kurarsa, maddi durumlarında dalgalanmalar yaşanacaktır. Erkek bir kadınla ortaklık kurarsa, bu, iyi işleri işaret eder.

  OT : Ot görmek, herkes tarafından sevilip sayıldığınız anlamına gelir.

  OTEL : Sürekli yolculuklara çıkacak, başarılı ve mutlu olacaksınız.

  OTOBÜS : Arkadaşlarınız ve sizin aranızda birtakım yanlış anlaşılmalar olacak. Yanlış vaatlerde bulunmaktan kaçının. Dikkatli davranın. Çevrenizdeki insanlar da size yerine getiremeyecekleri vaatlerde bulunabilirler.

  OTOMOBİL : Otomobili kullanıyorsanız, hayatınıza her yönden hakimsiniz demektir. Başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkaları yönlendiriyor demektir.

  OYA : Oya işlemek, tersliklerin peşinizi bıraktığının ve güzel günlerin geleceğinin habercisidir.

  OYUN : Oyun oynadığınızı gördüyseniz,bu, iş hayatınızda pek çok başarıya imza atacaksınız.

  OYUNCAK : Yeni bir oyuncak görmek, neşeli ve mutlu bir aile ortamına, eski ve kırık oyuncaklar ise, üzücü bir ölüm haberine işarettir. Oyuncakları ile oynayan çocuklar görmek, iyi bir evliliği haber verir.

  OYUNCAK BEBEK : Duygusal hayatınızdaki ciddiyetsiz ilişkilerden kaçının. Zararlı olabilirsiniz.

  OYUNCAK ÇEMBER : Kaliteli ve etkin arkadaşlarınız olacaktır.

  - Ö -

  ÖFKE : Öfkelenmeniz, bazı arkadaşlarınızın sorunları olduğu anlamına gelir.

  ÖĞLEDEN SONRA : Güneşli bir “öğleden sonra havası”, yeni insanlarla tanışıp, sağlam dostluklar kuracağınız anlamındadır. Hava kapalıysa, sıkıntı var demektir.

  ÖĞRENCİ : Bazı tehlikelerle karşılaşabilirsiniz.

  ÖĞRENME :Bir yerlerden bilgi alma, bir şeyler öğrenme, baht açıklığına ve iş hayatında başarılara işarettir.

  ÖĞRETMEN : Başarı simgesidir. Çok özel bir davete katılabilirsiniz.

  ÖKSÜRÜK : Rüyada müzmin bir öksürük nöbetine tutulmanız, kötüleşen bir sağlığa işarettir. Titiz bir bakımla kısa sürede iyileşebilirsiniz. Öksüren kişiler gördüyseniz, sevmeyeceğiniz bir ortamda bulunacaksınız demektir. Ve o ortamı terk etmek zorunda kalacaksınız.

  ÖKÜZ : Bir lider pozisyonuna yükseleceksiniz. Öküz görmek, yakında evleneceğinize de işarettir. Eğer öküz evcil ve sağlıklı ise, hayatınızı kontrol altına aldığınız anlaşılır. Şayet ölü bir öküz görürseniz, ailenizde bir matem olacağına işaret eder.

  ÖLÜM : Ailenizden birinin ölümünü görmek, ölen kişinin uzun ömürlü olacağını gösterir. Bazen bu rüya sıkıntı ve üzüntü olarak da yorumlanır.

  ÖPÜŞMEK : Para ve itibar sahibi olup, hem arkadaşlarınızın hem de ailenizin sevgisiyle mutlu olacaksınız.

  ÖRDEK : Vahşi ördekler,bir yerden elinize para geçeceğini müjdeler. Ördek avlamak, işinizden ayrılacağınız anlamına gelir.

  ÖRGÜ : Huzurlu, sakin ve neşeli bir aile hayatına işarettir.

  ÖRME : Bir kadın bir şey ördüğünü görürse, huzurlu bir aile hayatı, sevecen eş ve güzel çocuklara yorumlanır. Evlenmemiş bir kız örgü örerse, kısa zamanda, şanslı bir evlilik yapacak demektir.

  ÖRÜMCEK : Çok çalışıp emek harcadıktan sonra ödüllendirileceksiniz. Örümcek ağı görmek, mutlu ve yıkılması mümkün olmayan emin bir yuvanız olacağı anlamındadır.

  ÖZÜR DİLEMEK : Kavga etmiş olduğunuz biriyle barışacaksınız.
   
O-Ö Harfi Rüya Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. F Harfi Rüya Yorumları

  F Harfi Rüya Yorumları

  rüyada fare öldürmek rüyada fare yemek kapanı görmek rüya tabirleri öldürmek pişirmek FAKİRLİK : Rüyada fakir olduğunuzu görmek sıkıntı ve üzüntüye işarettir. Bu rüya bazen de tamamen tersi şekilde mutluluk ve maddi refah olarak yorumlanır. FARE : Aile ve iş hayatınızda bazı sorunlar yaşayacaksınız. Sahte arkadaşlarınız ve düşmanlarınız var. Fare, fesat bir kadına da işarettir. Çok fare...
 2. J Harfi Rüya Yorumları

  J Harfi Rüya Yorumları

  JAGUAR : Elinize çok değerli bir armağan geçecek. JANDARMA : Sizi sonu belli olmayan bazı büyük uğraşlar bekliyor. JARTİYER : Erkek rüyasında sevgilisinin jartiyerini bulduğunu görürse, sevdiğine karşı prestij kaybedecek ve rakipleri de çoğalacaktır. Kadın jartiyerini kaybederse, sevgilisi onu kıskanacak ve neşesi kaçacak demektir. Evli bir erkek, jartiyer görürse, eşine karşı yapmış...
 3. M Harfi Rüya Yorumları

  M Harfi Rüya Yorumları

  rüyada morg görmek rüyada mezarın üstüne basmak mezarlıkta yürümek m harfi görmek meleklerle yaşamak sayıların anlamı MACERA : Oldukça hareketli bir hayatın, yeni insanlarla tanışacağınızın ve sık sık yolculuk yapmanın habercisidir. MACUN : Yaşamınızdaki bazı değişiklikleri risk alarak gerçekleştireceksiniz. Şayet macunla bir pencere camını takmaya uğraşıyorsanız, şansınız pek açık...
 4. T Harfi Rüya Yorumları

  T Harfi Rüya Yorumları

  rüyada tenya görmek rüyada tavşan öldürmek kuş ısırması tavuk öldürmek tavuk kovalamak TABAK : Tabak tutmak, uğur getirir. Rüyayı gören kadın ise, yakında evlenecektir. TABANCA : Uğursuzluğun habercisidir. Tabancayla ateş ettiğinizi gördüyseniz, bazı kararlar almadan önce çok iyi düşünmeniz gereklidir. Yanlış kararlar verip, bazı insanlara haksızlık edebilirsiniz. TABUT :Kötü anlam...
 5. C Harfi Rüya Yorumları

  C Harfi Rüya Yorumları

  rüyada delik çorap görmek rüyada ceviz kırmak çorapla yürümek lezbiyen ceviz kırmak görmek CADDE : Bir cadde boyunca yürüdüğünü görmek, doğru yolda olduğunuzu gösterir. CAM : Bir cam parçasından bakmak, hayal kırıklıkları yaşayabileceğinize işarettir. Cam veya ayna kırmak uğursuzluk, iş hayatında başarısızlığa uğramak anlamındadır. CAMİİ : Şehir camii, kale olarak da yorumlanır. Cami...

Sayfayı Paylaş