O-Ö Harfi Rüya Yorumları

M

Misafir

Forum Okuru
O-Ö Harfi Rüya Yorumları
OFİS : Sevgilinizi sizin elinizden almaya çalışanlar olabilir, dikkatli olun.

OĞLAK : Rahat bir yaşam ve sınırsız çocuk sevgisi demektir.

OĞLAN ÇOCUK : Ailenize sevilen yeni bir kişi girecek ve ailenizin büyümesine neden olacak.

OK : Hayatınızda pek çok hoş olaylar gelişecek. Çok mutlu olacak ve yakında yolculuğa çıkacaksınız. Fakat ok eski ve kırıksa, duygusal hayatınızda birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz.

OKUL : Okula gitmek, akademik bir kariyer yapacağınız anlamındadır.

OKUMAK : Zor bir görevi üstleneceğiniz anlamındadır.

OKYANUS : Okyanus sakinse, iş hayatında büyük başarılara imza atacaksınız. Dalgalı okyanus, birtakım zorluklar ve düşmanlarla savaşmanız anlamına gelir.

OMLET : Birtakım insanlar size kötülük yapmaya çalışıyor, dikkatli olun. Rüyada omlet yemek, sevdiğiniz bir kişi tarafından sömürüleceğiniz anlamına gelir.

OPERA : Sevdiğiniz arkadaşlarınızla hoş zaman geçireceksiniz. Uzun süredir yolunda gitmeyen işleriniz de yoluna girecek.

ORDU : Aile içinde biraz problem yaşanacak. Uğraşacak ama çözmeyi başaracaksınız.

ORKESTRA : Büyük bir orkestranın çaldığı müziği dinlemek, toplum içinde sevilen bir insan olduğunuzun işaretidir. Bir orkestrada çaldığınızı görürseniz, çok mutlu olacaksınız.

ORMAN : Ormanda kaybolmak, iş hayatındaki problemleri işaret eder. Yeşil bir orman gördüyseniz, elinizi attığınız her işte başarıya ulaşacaksınız.

OROSPU : Bir orospu ile arkadaşlık etmeniz, arkadaşlarınız tarafından aşağılanacağınız anlamı taşır. Genç bir kadının kendisini orospu olarak görmesi, sevgilisini aldatacağı şeklinde yorumlanır.

ORTAKLIK : Bir kadın bir erkek ile ortaklık kurarsa, maddi durumlarında dalgalanmalar yaşanacaktır. Erkek bir kadınla ortaklık kurarsa, bu, iyi işleri işaret eder.

OT : Ot görmek, herkes tarafından sevilip sayıldığınız anlamına gelir.

OTEL : Sürekli yolculuklara çıkacak, başarılı ve mutlu olacaksınız.

OTOBÜS : Arkadaşlarınız ve sizin aranızda birtakım yanlış anlaşılmalar olacak. Yanlış vaatlerde bulunmaktan kaçının. Dikkatli davranın. Çevrenizdeki insanlar da size yerine getiremeyecekleri vaatlerde bulunabilirler.

OTOMOBİL : Otomobili kullanıyorsanız, hayatınıza her yönden hakimsiniz demektir. Başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkaları yönlendiriyor demektir.

OYA : Oya işlemek, tersliklerin peşinizi bıraktığının ve güzel günlerin geleceğinin habercisidir.

OYUN : Oyun oynadığınızı gördüyseniz,bu, iş hayatınızda pek çok başarıya imza atacaksınız.

OYUNCAK : Yeni bir oyuncak görmek, neşeli ve mutlu bir aile ortamına, eski ve kırık oyuncaklar ise, üzücü bir ölüm haberine işarettir. Oyuncakları ile oynayan çocuklar görmek, iyi bir evliliği haber verir.

OYUNCAK BEBEK : Duygusal hayatınızdaki ciddiyetsiz ilişkilerden kaçının. Zararlı olabilirsiniz.

OYUNCAK ÇEMBER : Kaliteli ve etkin arkadaşlarınız olacaktır.

- Ö -

ÖFKE : Öfkelenmeniz, bazı arkadaşlarınızın sorunları olduğu anlamına gelir.

ÖĞLEDEN SONRA : Güneşli bir “öğleden sonra havası”, yeni insanlarla tanışıp, sağlam dostluklar kuracağınız anlamındadır. Hava kapalıysa, sıkıntı var demektir.

ÖĞRENCİ : Bazı tehlikelerle karşılaşabilirsiniz.

ÖĞRENME :Bir yerlerden bilgi alma, bir şeyler öğrenme, baht açıklığına ve iş hayatında başarılara işarettir.

ÖĞRETMEN : Başarı simgesidir. Çok özel bir davete katılabilirsiniz.

ÖKSÜRÜK : Rüyada müzmin bir öksürük nöbetine tutulmanız, kötüleşen bir sağlığa işarettir. Titiz bir bakımla kısa sürede iyileşebilirsiniz. Öksüren kişiler gördüyseniz, sevmeyeceğiniz bir ortamda bulunacaksınız demektir. Ve o ortamı terk etmek zorunda kalacaksınız.

ÖKÜZ : Bir lider pozisyonuna yükseleceksiniz. Öküz görmek, yakında evleneceğinize de işarettir. Eğer öküz evcil ve sağlıklı ise, hayatınızı kontrol altına aldığınız anlaşılır. Şayet ölü bir öküz görürseniz, ailenizde bir matem olacağına işaret eder.

ÖLÜM : Ailenizden birinin ölümünü görmek, ölen kişinin uzun ömürlü olacağını gösterir. Bazen bu rüya sıkıntı ve üzüntü olarak da yorumlanır.

ÖPÜŞMEK : Para ve itibar sahibi olup, hem arkadaşlarınızın hem de ailenizin sevgisiyle mutlu olacaksınız.

ÖRDEK : Vahşi ördekler,bir yerden elinize para geçeceğini müjdeler. Ördek avlamak, işinizden ayrılacağınız anlamına gelir.

ÖRGÜ : Huzurlu, sakin ve neşeli bir aile hayatına işarettir.

ÖRME : Bir kadın bir şey ördüğünü görürse, huzurlu bir aile hayatı, sevecen eş ve güzel çocuklara yorumlanır. Evlenmemiş bir kız örgü örerse, kısa zamanda, şanslı bir evlilik yapacak demektir.

ÖRÜMCEK : Çok çalışıp emek harcadıktan sonra ödüllendirileceksiniz. Örümcek ağı görmek, mutlu ve yıkılması mümkün olmayan emin bir yuvanız olacağı anlamındadır.

ÖZÜR DİLEMEK : Kavga etmiş olduğunuz biriyle barışacaksınız.
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
1
Görüntüleme
3K
Misafir Melek
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Misafir
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
6K
Misafir
M
Üst