1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  O Ses Türkiye'nin Kazananı Oğuz Berkay Fidan

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  O Ses Türkiye'nin Kazananı Oğuz Berkay Fidan O Ses Türkiye'nin Birincisi Belli Oldu


  O Ses Türkiye birincisi Oğuz Berkay fidan'ı tebrik ediyor ve ilgili haberi, konulya ilgili bilgi edinmek isteyen tüm melek'lerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz.

  [​IMG]


  Show TV'de yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı O Ses Türkiye'de Final yapıldı

  Show TV'de yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı O Ses Türkiye'de Final yapıldı ve birincilik için Mustafa Sandal ile Murat Boz'un takımında yer alan iki ismin kıyasıya mücadelesi heyecanlı bir yarışa sahne oldu ve Murat Boz'un takımından Oğuz Berkay Fidan oldu.

  Acun Ilıcalı'nın sunumuyla ekrana gelen yarışma, birbirinden güzel şarkıların seslendirilmesiyle zorlu bir yarışa dönüşürken, yarışmanın şampiyonunu da vatandaşlar attıkları SMS oylarıyla belirledi.
   
O Ses Türkiye'nin Kazananı Oğuz Berkay Fidan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Oğuz Berkay Fidan Ellerimde Çiçekler şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye

  Oğuz Berkay Fidan Ellerimde Çiçekler şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye

  Oğuz Berkay Fidan Ellerimde Çiçekler şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye Merhaba arkadaşlarım sizden Oğuz Berkay Fidan Ellerimde Çiçekler şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye o şarkısının sözlerini istiyorum.
 2. Oğuz Berkay Fidan Zalim şarkısı O Ses Türkiye 12 Şubat

  Oğuz Berkay Fidan Zalim şarkısı O Ses Türkiye 12 Şubat

  Oğuz Berkay Fidan Zalim şarkısı O Ses Türkiye 12 Şubat - Selam millet Oğuz Berkay Fidan Zalim şarkısının sözlerini bilen var mı acaba aranızda?
 3. O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan zalim şarkı sözü

  O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan zalim şarkı sözü

  O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan 12 şubatta söylediği şarkı Zalim Oğuz Berkay Fidan 12 Şubat O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan zalim şarkı sözü Oğuz Berkay fidan'ın 12 Şubat gecesi seslendirdiği Zalim adlı beğenilen şarkının sözlerini sizlerle ve Oğuz Berkay fidan hayranlarıyla bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler. Ellerine sağlık, hadi durma kutla bu zafer senin Yüreğine sağlık, yalan...
 4. Oğuz Berkay Fidan O Ses Türkiye

  Oğuz Berkay Fidan O Ses Türkiye

  Oğuz Berkay Fidan O Ses Türkiye Selam kızlar sizden Oğuz Berkay Fidan hakkında kısa bilgi ya da resimlerini istiyorum
 5. O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan hakkında bilgi

  O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan hakkında bilgi

  Oğuz Berkay Fidan O Ses Türkiye O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan O Ses Türkiye yarışmasında ki başarılı yarışmacılardan biri olan Oğuz Berkay Fidan hakkında merak edilen bilgileri kısaca sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. O ses Türkiye yarışmasında Murat Boz'un takımında bulunan Oğuz Berkay Fidan 16 yaşında, yarışmaya Edirne Keşan'dan katılıyor. Küçük yaşta babasının hediye ettiği orgla...

Sayfayı Paylaş