Ocakta lüks tasarımlar...

M

Misafir

Forum Okuru
Ocakta lüks tasarımlar...
Ocakta lüks tasarımlar...
elebey0109.jpg
Silverline, yeni ankastre ocaklarında teknolojik kusursuzluğu, modern tasarımın şıklığı ile buluşturuyor. Sağlıklı yaşamayı bir yaşam biçimine dönüştürenler ve kendi yaptığı yemeklerle dostlarına nefis şölen sofrası kurmayı sevenler, Silverline’ın Cam Lüks Ankastre Ocakları ile, mutfaklarını daha da çok sevecekler.

Minimalist akımın temsilciliğini yapan ve güçlü tasarımları göz dolduran Silverline CS 133 ve CS 136, yemek yapmayı adeta bir sanata dönüştürüyor. Alanında, dünyanın en çok tercih edilen markalarından biri olan Silverline’ın bu iki yeni ürünü; Gazlı Cam Lüks Ankastre Ocaklar, siyah şık tabla üzerine döküm ızgaraları ve yenilenmiş düğmeleri ile geleceğin tasarım çizgisini, çağdaş mutfaklara taşıyor.

Silverline CS 136; 5 gözü gazlı, 1 gözü wok özelliğine sahip bir ocak. Şık cam tablası, 70 cm’lik opsiyonu, emaye kaplı döküm ızgara ve bek kapakları, hi-tec bek sistemi ve gaz kesme emniyeti ile hem çok şık hem de çok kullanışlı.

Silverline CS 133 ise 60 cm’lik opsiyonu, gazlı 4 gözü, inoks kontrol paneli, emaye kaplı döküm ızgara ve bek kapakları, ayrıca gaz kesme emniyeti ile mutfaklarda hayatı kolaylaştırıyor.

Almanya’dan Finlandiya’ya, İspanya’dan Norveç’e, İngiltere’den Rusya’ya tam 39 ülkeye yaptığı ihracatla, dünya markası olma yolunda olan Silverline; yüksek kaliteyi, şıklığı ve uygun fiyatı bir arada sunuyor.
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Misafir
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
M
PaSikA
Cevaplar
1
Görüntüleme
12K
Gül Hanım
Gül Hanım
HaYaL
Cevaplar
1
Görüntüleme
2K
beklenenbebis
B
Üst