Oceans 13 Filminin Hediyeleri Sizi Bekliyor

M

Misafir

Forum Okuru
Oceans 13 Filminin Hediyeleri Sizi Bekliyor
Oceans 13 Filminin Hediyeleri Sizi BekliyorWarner Bros ve Sinemalar.com sitesinin ortaklaşa düzenlediği yarışma ile Oceans 13 filminin hediyeleri dağıtılıyor.
203

“Katılımcı platformlarda insanların bilgiyi keşfetmesini, yaratmasını, paylaşmasını ve yorumlamasını sağlayacak İnternet ürünleri üretmek” misyonu ile faaliyet gösteren Nokta İnternet Teknolojileri bünyesinde hizmet veren Sinemalar.com, Warner Bros.Pictures ile birlikte düzenlediği yarışmayla sinemaseverlere Oceans 13 filminin hediyelerini dağıtıyor.

Yönetmenliğini Steven Soderbergh’in yaptığı, başrollerini usta oyuncular George Clooney, Al Pacino, Brad Pitt, Matt Damon ve Andy Garcia’nın paylaştığı Oceans 13 adlı film, 8 Haziran tarihinde ülkemizde ve dünyada vizyona girecek. Oceans 13’ün heyecanını her zaman üzerinde taşımak isteyenler için Warner Bros. Pictures ve Sinemalar.com tarafından düzenlenen yarışmaya katılmak çok kolay. Yarışma için Sinemalar.com üyesi olmak ve www.sinemalar.com adresindeki ödüllü soruyu yanıtlamak yeterli.

Ödüllü soruya doğru yanıt veren her 21. kişi 15 adet Oceans 13 t-shirt’ü, her 151.kişi 5 adet Oceans 13 çantası ve her 51.kişi 10 adet Oceans 13 şapkasının sahibi olacak. Yarışmaya katılım 1 Haziran tarihinde başlayıp, 16 Haziran tarihinde sona erecek. Yarışmayı kazananlar 18 Haziran 2007 tarihinde ilan edilecek
 
Üst