Oda da koku nasıl giderilir havalandırma nasıl olmalı

N

Nalan 93

Forum Okuru
Oda da koku nasıl giderilir havalandırma nasıl olmalı
Oda da koku nasıl giderilir havalandırma nasıl olmalı ,temiz hava için ne yapmalı

Arkadaşlar merhaba ,

Ev de mutfakta sigara içiyor eşim ve havalandırma için mutfağın aspiratörünü çalıştırıyorum ama sigara kokusu odalarda da oluyor evin balkonu yokki sigarayı balkonda içsin adam ben bıraktım doğumdan önce ama bu sigara kokusu ve evin havasız olması ya da ben öyle hissediyorum nasıl çözebilirim , klimalar da evin havasını temizlemiyor ne yapmalım

Nalan selam tatlım,

Ev de sigara içmek çok berbat bir şey ben ev de sigara içmeyi yasakladım benim herif balkonda içiyordu onu da yasaklıyacam da vaktini bekliyorum orada da içmesin çıksın evin dışında içsin çok acımasızım değil mi . evet hem sigara kokusu hem kötü kokular yemek kokuları derken ne kadar havalandırsan da ev de taze güzel bir hava olmuyor değil mi . Ben bizim eve iyonizer hava temizleyici aldırttım şimdi bir görsen taze bahar havası gibi gerçekten çok değişti evin havası hem bakterileri de öldürüyormuş. Sana da tavsiye ederim hele küçük çocuklarınız varsa bence kullanmalısın iyonizer hava temizleyiciyi mutlaka al derim sabahları dinç uyanmaya başladım negatif iyon yayarak havadaki kötü kokuları yok ediyor tavsiye ederim.