öğretmenin öğrenciye aşkı:)

imran

Yeni Üye
Üye
öğretmenin öğrenciye aşkı:)
öğrencisine aşık olan öğretmen öğretmen öğrenci aşkı öğrenci aşkı öğretmene aşk
Lisedeyken hem sınıf hem ingilizce öğretmenimiz olan hocamız çok iyi bir insandı.Benimle anormal bir şekilde ilgileniyordu.Fakat ben bunu derslerdeki başarımdan v.s dolayı sanardım.Arkadaşlar sürekli hocanın benden hoşlandığını ondan bu denli ilgi gösterdiğini söyleyip dururlardı.Hoca bana sürekli"İmran cım saçlarını şöyle değilde böyle yap öyle daha çok yakışıyor" v.s tarzında şeyler söylemeye başlayınca bende yavaş yavaş onlara hak vermeye başladım.En sonunda evli ve 1 çocuklu olan(!) bu hoca bana sene sonunda sınıfın ortasında ilan-ı aşk etti.Şok oldum hayret ettim ağzımı açıp tek kelime söyleyemedim.Sınıftakiler ooooo wayyyy tarzında aşina olduğumuz şeyler söylerken ben o anda bacaklarım titreyerek sınıfı terkettim:))sonra da o hocayla hiç muhatap olmadım.Okul yılları ile ilgili unutamadığım en ilginç olay bu oldu.İlginiz için teşekkürler arkadaşlar;))

Cok Ters bur durum Bence :S
:11:

sinifinda o sekil tepki vermesi ( ooooooo, waaaay gibi ) ögretmenin dengesizliginden dahada densiz birsey yani...

:11:

Muatap olmadim dediniz, ama bunu bildirebilirdiniz en azindan...
Bu sekil insanlarin ruh sagligi yerinde olduguna pek inanmiyorum.

Neyse umarim, ilk VE son kez yasamistir oda bu gibi olayi...

AMA YINEDE ISTEN UZAKLASTIRILMASI ////BENCE//// EN IYISI OLURDU!!!

TSkler paylasiminiz icin...

Ama yinede insanın hoşuna gitmiştir ben gülerdim hocayı orada rezil ederim :) ama hoşumada giderdi ben hocadan kaçacağıma, o beni her gördüğünde utansın diye düşünürdüm dimi :) kaçmakla yanlış yapmışsın :puf: Şimdiki durum ne peki =) hala o hocayı görüyormusun :ehi::hıms::ang::Laie_15::d040::boink::boink:

Yok canım okul bittiğinden beri hiç görmedim:)
işin şaşırtıcı bir yanı daha var.Abimde öğretmen aynı okulda değil ama ilerde öğrendimki abimle o hoca tanışıyorlarmış Ama abime olayı anlattıgımda artık goruşmuyorlardı:)

böyle hocalar warmı ya ben öğrencinin aşık olduğunu duydum ama bunu ilk kez duyuyorum:sin: ne insanlar war ya bide bunu sınıfın ortasında söylüyo

Son düzenleme:
Peki iyi hoşda merak ettiğim bu olay nasıl okulda batlama yaratmadı sonuç ta sınıftaki herkesin içinde yaptıysa diğer ogrencilerde duymus olmalı torba değilki büzülsün.. Müdürün felan kulagına gitmedimi ?? bence hiçteee küçümsencek br sey değil...

bence en doğrusunu yapmışsın canım eğer şikayetb etseydin hocayı suçlamazlardı inan bana sana sınıfta oooo wayyyy deyen o arkadaşlarının h,iç biri şahit olmazdı en doğrusunun yapmışsın boşuna başın ağrıcaktı

Geri