Ömürlük Sevdim

M

Misafir

Forum Okuru
Ömürlük Sevdim
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize ulasabilirsiniz.
Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Aşkın Ömrü Ya Günlüktür,Ya Da Ömürlüktür... hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kendini sev ve onayla Kendini sev ve onayla
Hayat kendini keşfetmenin bir yolculuğu. Hayatta en büyük mücadele, tüm kusurlarımızla kendimizi kabul etme, kucaklama ve sevme mücadelesidir. Kim olduğumuz, nasıl hissettiğimiz ve neye ihtiyacımız olduğu hakkında % 100 dürüst olmak gerekir...
Kişisel Gelişim 1
Sinan Akçıl Ebru Şallı ayrılığına en çok Harun Tan sevindi Sinan Akçıl Ebru Şallı ayrılığına en çok Harun Tan sevindi
49977 Güneş'in haberine göre önceki yaz ani bir kararla 2 oğlunun babası 11 yıllık eşi Harun Tan'ı tek celsede boşayan Ebru Şallı, bu kez hafta sonu 1,5 yıllık sevgilisi Sinan Akçıl'dan ayrıldı. İki hafta önce gözyaşları...
Magazin 0
Sertab Erener "Ben Öyle Birini Sevdim ki" Şarkısının Sözleri 2014 Sertab Erener "Ben Öyle Birini Sevdim ki" Şarkısının Sözleri 2014
sertab erener, sertab erener 2014, sertab erener ben öyle birini sevdim ki Sevgili melekler, başarılı sanatçı Serab Erener'in yepyeni single çalışması "Ben Öyle Birini Sevdim Ki"yi hayranlarının beğenisine sundu. Demir Demirkan'la...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Ömürlük 'OlSuN' Ömürlük 'OlSuN'
dede nine resimleri Aşkın anlamını soranlara güzel bir yanıt olurdu bu yazı. Ne varsa hala eskilerde var benim kanaatimce. Aşkın en güzelide o zamanda...
Duygu Yüklü Yazılar 1
Aşkın Ömrü Ya Günlüktür,Ya Da Ömürlüktür... Aşkın Ömrü Ya Günlüktür,Ya Da Ömürlüktür...
Aşkın Ömrü Ya Günlüktür,Ya Da Ömürlüktür... Sen; Tozlu raflarda unutulmaya yüz tutmuş, belki defalarca okunmuş, belki...
Duygu Yüklü Yazılar 2