Örgü Takı Modelleri Hanımlar Hayran Kalacaksınız

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Örgü Takı Modelleri Hanımlar Hayran Kalacaksınız
Örgü Takı Modelleri- Hanımların belki de en sevdikleri şeydir takılar. Küpeler, yüzükler, kolyeler, bileklikler ve daha fazlası... Altından gümüşten takılar taşlı elmaslı örnekler sizi cezbedebilir ama örgüden takıları da bir görmenizi istedim. Rengarenk hem de hiç maliyet gerektirmeyen evinizdeki artık iplerden bile kendinize değişik örgü takılar tasarlayabilirsiniz. Örneğin birkaç model buldum ki bunlardan yüzük kolye bileklik olarak takım olanlar daha cazip geldi bana. Yapacağınız takılarınıza boncuklarla renk katabilirsiniz ayrıca. İlk olarak aşağıdaki hem yüzük hem bileğe uzanan bir örgü takı modeli ile başlıyorum takıları tanıtmaya. Bu şekil modeller çok şık görünüm sunuyor bilginize. Bu modelin dantel olan örneğini de örebilir özel günlerde kullanabilirsiniz. Eminim abiye kıyafetle çok şık duracaktır. Elbiselerinize uygun örüp kullanacağınız örgü takılarınızla kendinize öz bir tarz oluşturabilirsiniz.

bilekli ve yuzuklu orgu taki.jpg

Tığ işinden boncuklarla süslenmiş bu şık küpeler her alanda kullanılabilir. Bununla birlikte kendinize bileklik kolye ile görsel şovunuzu artırabilirsiniz.

boncuklu tig isi kupe.jpg

Örgüden toka hiç aklımda yokken nette birden karşıma çıkıverdi sizlere fikir oluşturması açısından paylaşayım dedim. Rengarenk örgü iplerden saçlarınıza uygun tokalar tasarlayabilirsiniz. Bu çiçek motifleri çok şık görünüyor. Sizler hayal dünyanızı geliştirerek kelebekler uğur böcekleri gibi motifler yapabilirsiniz.

cicek motifli orguden toka.jpg

el orgusu bileklik.jpg

Küpe yüzük örgü olarak örüp ortasından parlak bir boncukla şık bir görünüm de katabilirsiniz. O kadar maharetli hamarat hanımlarımız var ki takılarını bile kendileri ören harikalar çıkaranlar gibi sizler de takılarınızı örgüden deneyebilirsiniz. Dilerseniz buradan da değişik örgü otantik takıları inceleyebilirsiniz.

ortasi boncuklu orgu kupe yuzuk.jpg

tig isinden rengarenk orgu kolye.jpg

Geri