Örgü telefon kılıfları çok şirinler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Örgü telefon kılıfları çok şirinler
örgü modelleri, örgü telefon kılıfı, telefon kılıfı modelleri

Şu yurdum insanını çok seviyorum. Hele bizim kadınlarımız varya onlar zaten başlıbaşına dünyaya bedel:) Marifetli ve yaratıcı hanımların ellerinden hiçbirşey kurtulmuyor, çaydanlığa damacanaya bile örgüden kılıf düşünüp yapan o güzelim marifetli elleri öpüyorum...

Şimdi ki konumuz da çoluk çocuk, genç yaşlı demeden elimizden düşürmediğimiz telefonlarımız için yine yaratıcılığını kullanan marifetli hanımların icat ettiği örgüden yapılan telefon kılıfları..

Birbirinden şirin bu örgü telefon kılıfları özellikle genç kızların çok hoşuna gideceğini düşünüyorum. Panda örgü telefon kılıfı, çiçek motifli telefon kılıfı, hayvan figürlü kılıf modellerinin yanısıra daha birçok modellerin yer aldığı örgü telefon kılıflarını çok seveceksiniz.

Bu örgü kılıflar ile hem telefonunuzu dış etkenlere karşı korumaya alırken hemde el emeği göz nuru bir kılıf modeli ile telefonunuza çok şık bir aksesuar kazandırmış olacaksınız.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg

Çok tatlılar değil mi;)

Şimdi sizlere yapılışı çok kolay ve pratik olan örgü benim hayatım tarafından yüklenen pandalı örgü telefon kılıfının açıklamalı yapılışını anlatan videomuzu paylaşıyorum.

Geri