Örgü Tunik

M

Misafir

Forum Okuru
Örgü Tunik
Örgü Tunik modası ile ilgili her zaman yeni şeyler çıkmıyor, değişen örgü teknikleri ile bir kaç değişik model denense de, modası hiç geçmeyecek harika örgü tunik modellerini sizlere sunmak istiorum. Bu arada arkadaşlarım sizlere örgü bölümüne eklediğim en son konulardan bir kolaj, bir kaç seçme konu linkini de hemen aşağıdan vermek istiyorum. Sizler için ekleyeceğim örgü tunik modasına ait olan görsellerin küçük olanlarına ya da hangisine tıklarsanız tıklayın görsel galeriye yönlendirileceksiniz. Herkese keyifli ve sıcacık günler diliyorum. [photo=medium]803[/photo][photo=medium]804[/photo][photo=medium]805[/photo][photo=medium]806[/photo][photo=medium]807[/photo][photo=medium]808[/photo][photo=medium]809[/photo][photo=medium]810[/photo][photo=medium]811[/photo][photo=medium]812[/photo][photo=medium]813[/photo][photo=medium]814[/photo]
[album=medium]44[/album]

[album=medium]43[/album] [album=medium]42[/album]
[album=medium]42[/album]
[album=medium]41[/album]
[album=medium]40[/album]

Moderatörün son düzenlenenleri:
  Örgüden hoş bir tunik modeli hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
2014 Örgü Tunik Modası 2014 Örgü Tunik Modası
2014 tunik modelleri, örgü tunik modelleri, örgü tunikler Biz bayanların bir nevi kıyafet konusun da kurtarıcı olan tunikler, kış ayların da farklı örgü modelleri ile elbise dolaplarının vazgeçilmez parçası haline geliyor. Son yıllar da...
Örgü, Dikiş & Nakış 1
2013 Yazlık Tunik Örnekleri örgüden olan modeller 2013 Yazlık Tunik Örnekleri örgüden olan modeller
Yazlık Tunik Modelleri 2013 2013 Yazlık Tunik Örnekleri el işi yazlık tunik modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda 2013 örgü modelleri trendleri...
Örgü, Dikiş & Nakış 0
Çok şık örgü tunik modeli Çok şık örgü tunik modeli
örgü tunik modelleri örgü tunik modelleri yapılışı ve yapılışları ve yapılışları resimli Arkadaşlar nasıl yapıldığını bulamadım ama bu modeli sizlerle paylaşmak istedim çünkü şahsen benim müthiş hoşuma gitti bu tunek modeli.Eğer kendinize...
Örgü, Dikiş & Nakış 0
Örgüden çok güzel tunik modelleri Örgüden çok güzel tunik modelleri
en güzel tunikler en güzel tunik modelleri tunik modelleri yün dikimi ...
Örgü, Dikiş & Nakış 2
Örgüden hoş bir tunik modeli Örgüden hoş bir tunik modeli
çocuk tunik modelleri kız cocuk tunik modelleri çocuk tunikleri kız çocukları için yün anlatımlı saç örgülü hırka modeli yapılışı: 400 gr beyaz yün 6...
Örgü, Dikiş & Nakış 0