Örgüden yapılmış tığ işi bebek battaniyeleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Örgüden yapılmış tığ işi bebek battaniyeleri
bebek battaniye modelleri, tığ işi bebek battaniyeleri, örgü bebek battaniye modelleri
Mevsim geçişlerin de ve kış ayların da bebekler için oldukça kullanışlı olan örgü bebek battaniye modelleri kız ve erkek bebekler için farklı renk ve modeller ile bebek örgü modelleri arasının trendleri olmaya devam olmaya devam ediyor.

Bebek battaniye örnekleri arasından tığ işi ve tunus işi bebek battaniye modelleri en çok tercih edilen modeller olmaya devam ediyor. Hem kız hem de erkek bebekler için çok kullanışlı olan bebek battaniyeleri ile bebeğinizi daha sıcak tutacak ve gittiğiniz yerlerede sararak götürdüğünüz gibi dış ve iç ortamlar da onu soğuktan koruyacaksınız.

Bebek battaniye örneklerinin üzerine uygulanan motifler arasında kız bebekler için en çok tercih edilenlerin başın da çiçek motifli battaniyeler geliyor. Erkek bebekler için de genellikle ayıcıklı ve hayvan desenli battaniyer tercih ediliyor.

Örgü olmasından dolayı en kıymetliniz bebeğinizi daha sıcak tutacak olan bu güzel battaniye örneklerinden sizlere bu konumuz da en yeni örnekler arasından seçtiğimiz görselleri paylaşıyoruz.

Bu arada ayıcık motifli bebek battaniye modellerini yakından görmek ve incelemek için burayı tıklayabilirsiniz.

2017-bebek-battaniye-modelleri-ve-fiyatları.JPG
Basit-orgu-bebek-battaniyesi.JPG
cok-guzel-cicek-desenli-cocuk-battaniye-motifleri.JPG
çiçek-figürlü-renkli-örgü-bebek-battaniyesi-modeli.JPG
çiçek-motifli-örgü-bebek-battaniye-modeli-2015.JPG
fde042caf41dcbc386c8104622e268aa.JPG
hayvan-figürlü-örgü-battaniye-modelleri.JPG
orgu_bebek_battaniye_modelleri_1.JPG
Örgü-Bebek-Battaniye-Modelleri-25.JPG
örgü-bebek-battaniye-örnekleri-2016-17.JPG
örgü-bebek-battaniyesi-modelleri-2017.JPG
ponpon-kuyruklu-orgu-tavsanli-bebek-battaniyesi.JPG

Ama ben bu modellere bayıldım. Özellikle baykuşlu modeller çok tatlı .İnşallah kızım olurda pembeli pembeli battaniyeler işletirim. Henüz cinsiyetimiz belli değil. Belli olunca bu şık ve şirin örgü battaniye modellerinden yaptırıcam.

bebek battaniyeleri çok kullanışlı oluyor bir yere giderkende yanınızda götürebiliyorsunuz hem ev ortamında hemde dışarda gayet kullanışlı oluyor ben kızım küçükken gittiğim heryere götürüyordum onu yatıracağım yere seriyordum sonuçta daha hijyenik bir ortam oluşuyordu. bende çiçekli bebek battaniye modellerine bayıldım çok hoşuma gitti

Geri