Örümcek Ağı Örgü Modelinden Seçme Örnekler

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Örümcek Ağı Örgü Modelinden Seçme Örnekler
Örümcek Ağı Örgü Modeli- Arkadaşlarım örgü tekniği modellerinden örümcek ağı modelini örneklerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Örümcek ağı modeli ile daha çok şal modelleri görüyorum ama bakalım başka modeller de yapılıyor mu. Siz de örümcek ağı modelini kullanarak değişik örnekler çıkarabilirsiniz. Sizler için kolay anlayabilmeniz için yazımızın en sonunda örümcek ağı modeli yapılışını videodan izleyebilirsiniz. Beyaz örümcek ağı ile örülmüş şal örneği uçlarındaki çiçek motifleri ile yaz kış vazgeçilmeziniz olacak. Genç kızlar için hem bir çeyizlik hem gelinlik üzerine giyilebilecek hoş bir şal örneği.

orumcek agi modelinden sal ornegi.jpg

Bu model daha çok örümcek ağına benziyor sizlere bir örnek olsun istedim. Gerçek bir örümcek ağına çok benziyor gerçekten. Özellikle yazın da kullanabileceğiniz bu hoş örnekle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Büyük modeller yapamam vaktim yok diyorsanız işte bu modeli deneyebilirsiniz.

orumcek agi modelinden sik sal modeli.jpg

Örümcek ağı modeli ile daha çok şal örneği görmüştük değişik olarak parmaksız eldiven örneği de görmüş olduk. Parmaksız eldivenler bu sezon da çok moda olacak sanıyorum dilerseniz derya baykal parmaksız eldiven modellerine buradan ulaşabilir örnekleri inceleyebilirsiniz. Çok güzel motifli parmaksız eldivenlerle kışa damganızı vurun. Örümcek örgü tekniği ile fazla model bulamadım ama şala benzer bolero panço gibi örnekler örebilirsiniz. Modelin kendini gösterebilmesi için büyük örgüler gerekiyor. Şal gibi örnekler örümcek modeli için ideal oluyor.

orumcek agi parmaksiz eldiven ornegi.jpg

Örümcek ağı modelinden yine geniş file şeklinde örülmüş bir şal örneği. Her yerde yanınızda bulunduracağınız omuzlarınızdan indirmeyeceğiniz bu şalı yaz kış kullanabilirsiniz. Haydi hanımlar hazırlayın şişleri iplerinizi örümcek ağından daha başka neler yapılabilir hayal dünyanızı çalıştırın. Yaptığınız modelleri burada bizlerle de paylaşırsanız seviniriz. Şimdiden keyifli örgüler diliyorum....

orumcek agi sal modeli.jpg

Geri