Özür Dilerim

F

fuhrer_albay

Forum Okuru
Özür Dilerim
Özür Dilerim Temel yolda yürürken, yerde eski püskü bir lamba görür ve bir tekme sallar, lamba 10 metre ileri yuvarlanir. Birdenbire lambanin içinden devasa bir cin çikar ve bütün heybetiyle Temel' e sorar :
- Dile benden ne dilersen !

Temel cevap verir : - Özür dilerim...

Özür dilerim öğretmenim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Özür Dilerim Mesajları Facebook Paylaş haydi gelin melekler! Özür Dilerim Mesajları Facebook Paylaş haydi gelin melekler!
Facebook Özür Dilerim Mesajları Paylaş Özür Dilerim Mesajları Facebook http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/205356-guzel-face-sozleri-en-guzel-face-mesajlari.html paylaşımımızdan sonra, şimdi de siz...
Güzel Sözler & Mesajlar 1
özür dilerim küçük kuş özür dilerim küçük kuş
olay yaşandığında çok küçüktüm:) dışarıda çocuklar hep beraber oyun oynuyoruz, bi kuş yavrusu gördük tüysüz falan ama iyi koşuyordu:D neyse çocukluk işte hep beraber koşturuyoruz yakalayalım diye kuş bizi şaşırtıyo tam terse koşuyor falan tam ben...
İtiraf Ediyorum 3
öZüR DiLeRiM YüReĞiM öZüR DiLeRiM YüReĞiM
Özür dilerim Yüregim

En sevdiğim saatlerdeyim yine...

Havayı zifiriye boyamış...
Duygu Yüklü Yazılar 4
Burçalar nasıl özür diler Burçalar nasıl özür diler
burçalar erkeklerden nasıl özür dilenir erkekten nasıl özür dilenir bir erkekten KOC: Bir kere butun Koc'lar dunya şekeri olduklarina inanirlar. ozur dilemelerini gerektiricek bişey yaptiklarini...
Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 12
Özür dilerim öğretmenim Özür dilerim öğretmenim
özür dilerim öğretmenim Ben lisede 1 de okurken okul nöbetçisiyim. Öğretmenler odasında çağırdılar şu kahveyi müdür muavinine götür diye 1 kat yukarı çıkacağım. Aldım kahveyi götürüyorum ama canım da nasıl kahve çekti (bu...
İtiraf Ediyorum 3