1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Offf Gİtti Güzelim Resimler

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Melekler şimdi tam fotojenik bir an buldun resim çektiricen yer güzel,manzara harika ya da ünlü bir sanatçıyla anı ölümsüzleştiriyosun her neyse resmi çektirdin bir baktın ki arkada ne yaptığı belirsiz fotojenikliğini bozmuş kişiler var noldu resim öldü.Tühhh ulan falan dersin ama bitmiştir bir kere bende sizlere bunu ispatlayan bir kaç örnek resim gösteriyim .

Offf Gİtti Güzelim Resimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Offf allahim ne güzel anlatmis

Offf allahim ne güzel anlatmis

Bunu daha önce dinlemistim, okumasida bi okadar güzel, tavsiye ederim.... Sabah uyandiginda midesinde bir yanma hissetti. Yanmanin nedeni aksam yedikleri degil,uyanir uyanmaz bugun yapacaklarinin aklina gelmesiydi. Bugun 2 yildir goturmeye calistigi bir birlikteligi bitirecekti. Aslinda bunu yapmakta gec bile kalmisti. Bitmeli dedi icinden, her gun bu tatsiz uyanis bitmeli.' Genc adam...
  2. offf offff:'/

offf offff:'/

melekler her zamanki olduğu gibi yine bir sorunumla karşınızdayım=) geçen hafta bizim okulun kardeş okulu gldi.. yani netherland mill hill college'den... benim de büyük bir inglizce hayranlığım vardır.okulmda dil bölümü yok anadolu lisesi olmasına rağmen...çokta iyiydim.çok büyük bir ilgim var inglizceye karşı.işte her sene gelen öğrencilerden birisiyle duygusal bir bağ yaşadım sırf inglizce...
  3. Cam Güzelleri Resimleri

Cam Güzelleri Resimleri

Cam Güzelleri Resimleri Aradım baktım ama sitenizde cam güzellerinin resimlerini bulamadım acaba cam güzelleri bitkisinin resimlerinide paylaşırmısınız
  4. Çayır Güzeli Resimleri

Çayır Güzeli Resimleri

Çayır Güzeli Resimleri Selam kızlar sizin sitenizde Çayır Güzeli Resimleri yok baktım ya da var ben bulamadım yenilermisiniz lütfen resimleri eklermisiniz.
  5. Güzel Profil Resimleri

Güzel Profil Resimleri

Güzel Profil Resimleri istiyorum sizden profil resmimi değiştirmek istiyorum ama gördüklerimin hiç birini beğenmedim nette, bir de sizden rica edeyim diye düşündüm :)

Sayfayı Paylaş