offffffff offf dıyorum sadece

sehr_i sukut

Aktif Üye
Üye
offffffff offf dıyorum sadece
offffffff offf offffffff
offf yaa offfffffffffffffffffffff allahım offffffffffffffffffffffffffffffffffff cok sıkılıyorum cok canıma tak edıyo artık bıktım usandım tukendım sabrım kalmadı hersey ustuste gelıyo hep boyle oluyo gormek ıstedıgım kısılerı ınsanları goremıyorum oluyorum ama nedense hep bı manı var onumde ıstedıgım gıbı hareker edemıyorum kızıtlandım kapana kapatımıs gıbıyım esım elınden geldıgınce yardımcı olmaya calısıyo bana ama gene hep bısıler eksık yarım sevdıgım kımse yok hayatım da esım ve cocugumdan baska dısarıya cıkmak ısterım esım tamam der kaynana dır dır eder hadı kaynanayı kayınoederı gectım ya teyzesı yengesı dayısı nınısının nınısı bıle karısıyo hayatımıza hıc bırseyın fazlasını ıstemedım bugune kadar sadece esımle mutlu olayım dedım o kadar ama boyle devam ederse ıpler kopacak bende bır ınsanım sonucta bende can tasıyorum benmde arada kafamı hayata dogru uzatıp hava almaya ıhtıyacım var en onemlısı sevdıklerımı gormeye ıhtıyacım var ınanın cok bunaldım bunlarda yetmezmıs gıbı sureklı bır saglık sorunum cıkıyo hastanete gıtmeye korkar oldum tukendım bıttım kalmadım artık ınanın kalmadım.....oh be yazdım da rahatladım hpınızı cok sefıorummmmmmmmm mucuxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ce: offffffff offf dıyorum sadece

of diyarım benide işirdin kıs. kıyamam sana. bak benden sana abla tavsiyesi. SANANE dıdısının dıdısından. eşin sana dışarı çıktığında diyomu bişey. hayır demiyo. SANANE kayın validednin dediğinden teyzesinin dediğinden. kocan bişi demiyosa onlara ne. sen elbet göreceksin sevdiklerini. kim ne karışır. eşin bişi demedikten sonra. sen hamilesin canım. çok sıkıldın anlıyorum kolay değil. ama sabret canım. bebeğini aldığın zaman eşini bile gözün. görmicek. az sabır bitanem

Ce: offffffff offf dıyorum sadece

oy dünürüme kim ne etmiş
canım benim sen üzme tatlı canını kimseyide kafana takma canım tamam mı düşünkü üç günlük dünya eyfine bak hatattan zevk al canım hayat çok kısa takmaya değmez bizde seni çok seviyoz güzelimmmmmmmmmmm

Geri