1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Ofis

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyasında ofis görmek Sevgilinize göz koyan birilerinin olabileceğine işarettir. Rüyasında ofis görmek Sevgilinize göz koyan birilerinin olabileceğine işarettir. Sevgilinizi elinizden almaya çalışan birileri olabilir. Dikkat edin. Sevgilinizi elinizden almaya çalışan birileri olabilir. Dikkat edin.Sevgilinizi elinizden almaya çalışan birileri olabilir. Dikkat edin.

Ofis konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ofiste bakım

ofiste bakım

Ofiste bir yığın işin arasından sıyrılıp kendinizi ayna karşısına attığınızda, “Off nasıl da berbat görünüyorum!” dediniz mi hiç? Siz farkında bile olmadan belki de saçınız karmakarışık olmuş, ya da makyajınız silinmiş gitmiş. Bunlar sadece bir iş günü içerisinde kadınların başına gelebilecek bakım sorunlarından bir iki tanesi.Ve çoğu zaman da bu sorunları çantamızda makyaj tazelemek için veya...
  2. ofis kuralları

ofis kuralları

KIYAFET Bundan böyle herkesin aldığı maaşa göre giyinmesi önemle rica olunur... Ofise Prada ayakkabılar ve Gucci çantalarla geliyorsanız, maddi durumunuzun yeterince iyi olduğu görüldüğü için maaşınıza zam yapılmayacaktır. Sıradan ve ucuz yerlerden giyiniyorsanız elinizdeki parayı yeterince iyi idare edebildiğiniz görüldüğü için maaşınıza zam yapılmayacaktır. Bazen marka bazen sıradan...
  3. Ofis siiri

Ofis siiri

Çalis Allah çalis saat gecenin onu olmus patron saat dokuza mesai koymus hem zaten bulamam bu saatte dolmus ne gidicem nan eve yatarim ben ofiste Deli gibi trafik leventte Telefon geldi sularda kesIk evde Yarin zaten erken gelecem isyerine ne gidecem nan eve yatarim ben ofiste saat olmus neredeyse yirmibir isIklar bile sonmus ofiste bir bir eve gidisim en az onbir ne gidicem nan eve...
  4. Acun'un home ofisi

Acun'un home ofisi

acun ılıcalı ofisi, acun ılıcalı ofis adresi, acun ılıcalının ofisi, acun ılıcalı hayatı, acun ılıcalının hayatı Acun Ilıcalı, ekranların beğiniyle takip edilen isimlerinden biri... Başarılı programlara imzasını atan Acun Ilıcalı, home ofisinin kapısı Elele Dergisine açtı, bizde o haberin detaylarını sizler için açtık Melek'ler:D:D Anne ve babasının vefatından sonra maddi ve manevi...

Sayfayı Paylaş