1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    63

Oğlak Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

Konu, 'Çöplük' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. turquoise

turquoise Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Oğlak Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

güzel yorumlara ihtiyacım vardı :(,çok yoğun günler beni bekliyor ,tam terine uyuşmuş gibiyim.herşeyi evren halletsin,neler olacak bakalım
    analiz için teşekkürler

Oğlak Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oğlak Burcu 2009 Tarot Açılımı ve Analizler

Oğlak Burcu 2009 Tarot Açılımı ve Analizler

oğlak burcu 2009 2009 oğlak burcu yıldızname yıldıznamesi yıldıznamesi Yine çok adil davaracaksınız. Haketmediği halde bazı insanlara yine değer vereceksiniz. buda size çok şey kazandıracak. Karşınızda biri yoksa karşılacağınız insan sizi çok mutlu edecek. Bazı güvenceleriniz tehlikede olabilir. düşmanlarınıza dikkat edin. ama 2009 da düşmanlarınız korksun sizden. Umutlarınıza dikkat edin...
  2. Koç Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

Koç Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

Süper bir döneme giriyorsunuz.özellikle 3 dileğinizde gelişme hatta sonuca ulaşma göreceksiniz. Buda tabiki sizde hayatı motive edici pozitif enerji yakalamanıza sebep olacak.Sevgide, İş hayatınızda mutlu günler yakında. Asaların Dokuzlusu, Yorgun savaşçı kartımdır benim. Geçmişte yaşananlar sizi yaralamış, hatta derin izler bırakmış olabilir Geçmişin bıraktığı korku sizi...
  3. Boğa Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

Boğa Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

tılsım üçlüsü Tılsım Üçlüsü, ilişkinizde yada hedefinizdeki güzel olaylara isim verilmesidir benim için. Emek harcadınız ve karşılığını alacaksınız.bunun keyfini sevdiklerinizle korkmadan paylaşın. Umudunuzu ve hayallerinizi gerçekleştirmek için adım adıyorsunuz. Bunu doya doya yaşayın. Kılıçların Uşağı fırtınalı günler yaşansa bile bunu akıllıca atlatmamızı önerir. Çözüm neyse önce...
  4. Oğlak Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

Oğlak Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

oğlak burcu ekim ayı oğlak burcu ekim Oğlak Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Asaların Şövalyesi kartı hayat dolu ve son derece enerjiktir. Bu kart Yenilikleri ve kendi sınırlarını zorlamaktan hiç bir şekilde...
  5. Oğlak  Burcu 2010 Tarot Açılımı

Oğlak Burcu 2010 Tarot Açılımı

oğlak burcu 2010 tarot acılımı oğlak temmuz 2010 burcu temmuz Oğlak Burcu 2010 Tarot Açılımı Sevgili Oğlak Burcu Meleği sizin adınızı “Sabır Meleği” taktım. Nedenmi? Özellikle ilişkinizde sonra işinizde hissettiğim fedekar ve sabrınızdan dolayı. Eminim özellikle Uzun süreli ilişki yaşayan meleklerimiz ilişkilerinde artık bir netliliğin oluşmasına sevineceklerdir. 2010 bu anlamda sizi çok...

Sayfayı Paylaş