Oğlak burcu aşk ve tutku rehberi!

ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Oğlak burcu aşk ve tutku rehberi!
oğlak meleklerine :)

Oğlak – Koç

Koç burcu erkeğinin hızlı hayatını biraz yavaşlatabilrsiniz ama onu yatakta sakinleştirmek pek mümkün değildir. Bu ilişkinin ikinizi de çok mutlu edeceği kesin.

Oğlak- Boğa

İkiniz de aynı derecede kararlısınız ve yatakta birbirinizin ne istediğini çok iyi anlıyorsunuz. Beraberliğiniz çevrenizdeki herkesi imrendiriyor.

Oğlak- ikizler

Karşı koyamayacağınız kadar çekici bir erkek. Seks konusundaki beklentileriniz aynı ancak duygusal açıdan sizi tatmin edeceğini söylemek zor.

Oğlak- Yengeç

Hem duygusal açıdan hem de cinsel zevkler bakımından birbirinizi tamamlıyorsunuz. Yıllarca sürecek bir ilşkinin başında olabilrsiniz.

Oğlak – Aslan

Aslan erkeği sizin gibi iddialı bir kadından erkilenebilir. Ancak siz onun hükmedici tavırlarına büyük ihtimalle katlanamayacaksınız.

Oğlak- Başak

Mükemmel bir ikilisiniz. En önemlisi her zaman birbirinizin iyi yönlerini açığa çıkarıyorsunuz. Uzun süreli bir ilişki yaşayacağınız ve çok mutlu olacağınız kesin

Oğlak- Terazi

Onunla saatlerce konuşup, sabahlara kadar gezebilirsiniz. Bu çekici erkekle hayatınız gerçekten de çok eğlenceli olacak.

Oğlak- Akrep

O sizi aklından çıkaramıyor, siz de onun sesini duyduğunuz anda tepeden tırnağa ürperiyorsunuz.

Oğlak- Yay

Sosyal olduğu kadar utangaç olan Yay erkeğine mutlaka bir şans verin. Sizin en çılgın fantezilerinizi gerçekleştirmek istiyor olabilir.

Oğlak- Oğlak

Birbirinize çok benziyorsunuz, hatta birbirinizin aklını okuyorsunuz. Sosyal hayatta ve yatak odasında da uyumlu bir çiftsiniz.

Oğlak- Kova

Soğuk tavırları sizi etkiliyor, sürekli olarak peşinden koşmayı ve ilgisizliğini kaldırabilirseniz mutlu bir çift olmanız mümkün.

Oğlak- Balık

Onun kadar sevecen bir erkeğe siz de yumuşak yönünüzü gösterebilrsiniz. Zor durumlarda sert davranmanız sizden soğumasına neden olabilir.
 

Benzer İçerikler

Üst