Oğlak Burcunun Annelik Özellikleri

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Oğlak Burcunun Annelik Özellikleri
oğlak burcunun anneliği nasıl, oğlak burcu annelik özellikleri, oğlak burcunun annelik özelliği


Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için oğlak burcu annelerinin karakter özellikleri hakkında bilgiler vermek istiyoruz...


oğlak-anne.jpg
Oğlak insanı geleneğine bağlı, işinde ciddi insandır. Oğlak anneleri de aynı özelliğe sahiptir. Oğlak anneleri diğer anneler göre çok daha ciddidir. Oğlakların genel özellikleri itibari ile çalışkan olan bu burcun anneleri de işe ve sorumluluk almaya son derece önem verirler. Oğlak burcu anneler geleneğine bağlı yaşar. Onun için en önemli konu eski değerlerini korumaktır. Bu yüzden oğlak burcu anneleri biraz tutucu bulabilirsiniz. Onun için her şeyin bir yeri ve zamanı vardır. Onun için her şeyi yapmanın belli bir kuralı ve seviyesi vardır. Aşırılıktan hoşlanmayan oğlak burcu anneler çocuklarına karşı da bu sınırı çizmişlerdir. Çocuklarına aşırı ilgi ve sevgi göstererek onların şımarık yetişmesinin önüne geçtiklerini düşünürler.

Oğlak burcu anneler son derece yetenekli annelerdir. Bu yüzden de yaptığınız her şeyde siz yardımcı olacaktır. Çok fazla belli etmese de duygusaldır ama duygularını göstermek onun için zayıflıktır. Çünkü kendi endişeleri olan bu burcun anneleri kendilerine bir savunma kurmak isterler.

Saygı, itibar oğlak burcu anneler için çok önemli değerlerdir. Oğlakların kabul görme ve saygı duyulma istekleri annelerinde de vardır. Bu yüzden çocukları büyüse bile her zaman onların saygılı olmasını bekleyecektir.

Oğlak burcu anneler ciddiyetlerinin yanı sıra kendilerine yapılan haksızlıkları sırf çocukları mazur görebilirler. Saygıyı önemseseler bile çocuklarının yaptıklarını görmezden gelebilecek hoşgörüyü de gösterebilirler.
 

Benzer İçerikler

Üst