1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Öğrenciler için smiley

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Öğrenciler için smiley konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenci affı için TBMM'ye teklif

Öğrenci affı için TBMM'ye teklif

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, üniversitelerden ilişiği kesilen öğrencilere yönelik hazırladığı yasa teklifini Meclis Başkanlığı’na sundu. BBP Lideri Yazıcıoğlu Meclis’te düzenlediği basın toplantısında TBMM Başkanlığı’na sunduğu yasa teklifi hakkında bilgi verdi. Yazıcıoğlu, çeşitli nedenlerle üniversitelerden ilişi kesilen öğrencilere bir fırsat verilmesini istedi. Yazıcıoğlu, öğrenci...
  2. Veterinerlik Öğrencileri Yardım İçin Soyundular

Veterinerlik Öğrencileri Yardım İçin Soyundular

VETERİNERLİK ÖĞRENCİLERİ, HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİNE BAĞIŞ TOPLAMAK İÇİN HAZIRLANAN TAKVİM İÇİN SOYUNDU. Cambridge Üniversitesi'nin Veterinerlik Bölümü'nde okuyan öğrenciler, hayvan haklarını koruyan bir derneğin ihtiyacı olan bağışı toplamak amacıyla hazırlanacak 2009 takvimi için çıplak poz verdi. Telegarph'ta yer alan habere göre; 'Queen's Veterinary School Hospital' isimli veteriner...
  3. ÖSS Öğrencileri için altın yıl

ÖSS Öğrencileri için altın yıl

[alıntı yap] Üniversiteye hazırlanan öğrenciler, 2008 ÖSS'de olduğu gibi, 2009 ÖSS'ye de şanslı girecek. Özel Otlukbeli Eğitim Kurumları Hacı Ali Akın Lisesi Müdürü Ömer Özkaya, liselerin 4 yıla çıkması nedeniyle 2008 ÖSS'ye sadece Anadolu ve Fen liseleri mezunlarının katıldığını ve bu mezunların da büyük kısmının üniversitelere yerleştiğini hatırlatarak, "Yeni kurulan ama 2008'de çok...
  4. Şirin smileyler

Şirin smileyler

şirin smileyler klasik smileyler klasik smiley

Sayfayı Paylaş