1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öğrencisinden anne oldu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ABD'de 17 yaşındaki öğrencisinden bir bebek doğuran 40 yaşındaki öğretmene 3 gün hapis, 5 yıl gözetim cezası verildi..
    ABD'nin Ohio eyaletinde rehber öğretmenlik yapan Christine Scarlett, uzun süre cinsel ilişki yaşadığı 17 yaşındaki öğrencisi Steven Bradigan'dan hamile kalarak bir bebek dünyaya getirdi. Evli ve 3 çocuk annesi olan öğretmenin 4'üncü çocuğunun babasının da şimdi 22 yaşında olan eski öğrencisi Steven Bradigan olduğu kanıtlandı. Reşit olmayan öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen 3 gün devlet hapishanesinde kalacak. Ardından da, 5 yıl boyunca özel gözetim altında tutulacak. Karar öncesi eski öğretmenine nefret kusan Steven Bradigan ise, "Bu ilişki hayatımı sonsuza kadar değiştiren bir kâbus oldu" dedi. İkilinin **** partilerine diğer öğrencilerin de katılarak video görüntüleri aldığı belirtildi.

Öğrencisinden anne oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üniversiteliler öğrencilere veli oldu

Üniversiteliler öğrencilere veli oldu

Rize'nin Çayeli ilçesinde eğitim kalitesinin yükseltilmesi amacıyla uygulanan proje kapsamında 12 eğitim fakültesi son sınıf öğrencisi, 24 ilköğretim öğrencisine veli oldu Rize Üniversitesi Çayeli Eğitim Fakültesi ile milli eğitim müdürlüğünce uygulamaya konulan "Eğitim Danışmanlığı'' projesi ile her çocuğa, anne ve babasının yanı sıra başka birisinin de veli olmasını hedeflediklerini...
  2. anneler günü kutlu olsun!!!

anneler günü kutlu olsun!!!

Anneler günü Mayıs ayının ikinci pazar günü Anneler günü nedir?Anneler günü ne zaman ve nasıl oraya çıktı? Anneler günü hakkında bilgi Mayıs ayının ikinci pazar günü Anneler Günü'dür. Anneler Günü evrensel bir gündür. Dünyada milyonlarca ana bugün çocukları tarafından sevgi ve saygı ile anılır. Anneler Günü ülkemizde 1955 yılından bu yana kutlanıyor. Türk Kadınlar Birliği ülkemizde...
  3. Din öğretmeni öğrencisine aşık oldu

Din öğretmeni öğrencisine aşık oldu

Din öğretmeni öğrencisine aşık oldu. Aralarındaki yaş farkı da cabası. Ancak ikili hiçbir şeye aldırmıyor. İngiltere’nin Goldsithney kasabasında, bir din öğretmeni, 16 yaşındaki öğrencisi Jessica Anderson ile evlenme kararı aldı. Bu ilişki ada basınında geniş yer buldu. Aileleri bu ilişkiye tepk gösterdi. Aynı şehirde yaşayan kızın ailesi evlerini satılığa çıkardı. Resmi olarak...
  4. Anneler günü kutlu olsun

Anneler günü kutlu olsun

Anneler gününün nereden kaynaklandığını anlatanlar günün yaratıcısı olarak hep annesini kaybetmiş olan küçük bir kızdan bahsederler. Gerçekte ise bu fikri hayata geçiren Anna Jarvis annesini 1905 yılında kaybettiğinde 41 yaşındaydı. Asıl mesleği öğretmenlik olan 1864 doğumlu Anna Jarvis, 1902 yılında babası ölünce annesi ile beraber ABD'de, Philadelphia'da yaşamaya ve çalışmaya başladı. Üç...
  5. Anneler günü kutlu olsun!

Anneler günü kutlu olsun!

anneler günü ile ilgili şiirler annelere şiir Melekler Mekanı olarak tüm annelerimizin ve anne adayı hamişlerimizin anneler gününü kutluyoruz. Sizlere Anneler günü ile ilgili genel bilgilere geçiyorum İlk anneler günü nasıl ortaya çıktı ve ne zaman kutlanıyor hepsi ve çok daha fazlasını aşağıdaki sizler için sunduğum yazıda bulabilirsiniz:) Her yılın Mayıs ayının ikinci pazar günü Anneler...

Sayfayı Paylaş