1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  Öğretmenler de Serbest Kıyafet Giymek İstiyor !

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu; Öğretmenler de Serbest Kıyafet Giymek İstiyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili melekler, yeni düzenlenen kanunla önümüzde ki eğitim yılından başlamak üzere artık çocuklar okullara bazı koşullara uymak şartıyla serbest kıyafetle gidebilecekler. Öğrencilere verilen bu hak karşısında aynı haktan öğretmenler de yararlanmak istiyor. Hatta bunun için küçük çapta bir eylem de yapıldı. İşte detaylar...  [​IMG]  Eğitim sisteminde yapılan yenilikten sonra tüm öğrenciler okullara serbest kıyafetle gitmeye başladı. Ancak öğretmenler için şu ana kadar herhangi bir düzenleme yapılmadı.

  Buna dikkat çekmek isteyen Eğitim -sen tüm yurtta sivil itaatsizlik eylemi başlattı. Eylem kapsamında pek çok öğretmen basın açıklamasından sonra kıravatlarını ve ceketlerini çıkararak derslere girdi. Bu eylemin sonucunun ne olacağı ve herhangi bir adım atılıp atılmayacağı ise merak konusu.
   
Öğretmenler de Serbest Kıyafet Giymek İstiyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İçiciyim Diyen Deniz Seki Serbest Bırakıldı

  İçiciyim Diyen Deniz Seki Serbest Bırakıldı

  KOKAİN KULLANDIĞI GEREKÇESİYLE GÖZALTINA ALINAN DAHA SONRA MAHKEMEYE SEVK EDİLEN DENİZ SEKİ SERBEST BIRAKILDI.. Kokain operasyonunda gözaltına alınan Deniz Seki, mahkemede 'Suçum sadece uyuşturucu kullanmak' dedi ve serbest bırakıldı. İSTANBUL’da geçtiğimiz cuma günü düzenlenen kokain operasyonunda 16 kişiyle gözaltına alınan sanatçı Deniz Seki tutuksuz yargılanmak üzere serbest...
 2. Siz de Süslü Ayakkabı Giymek İster misiniz ?

  Siz de Süslü Ayakkabı Giymek İster misiniz ?

  süslü ayakkabı spor ayakkabı süsleme Eğer el sanatlarına eliniz yatkınsa ve biraz da zevkliyseniz birbirinden güzel tasarımlar oluşturabilirsiniz melekler :) Bu yazımızda da sıradan keten bir ayakkabının nasıl şıkır şıkır süslü bir ayakkabı haline geldiğini göreceksiniz. Kullanacağınız malzeme de her yerde bulunabilecek cinsten. Biraz sim, yapıştırıcı ve istediğiniz büyüklükte pırıltılı...
 3. okullarda kılık kıyafet artık serbest olacakmış doğru mu?

  okullarda kılık kıyafet artık serbest olacakmış doğru mu?

  Bugün tvde haberlerde okullarda bundan böyle öğrencilerin istediği gibi giyinip okula gideceği hakkında yasa çıktığı söylendi. Hatta resmi gazetede yayınlanmış. Bu doğru mu ? Artık çocuklar serbest mi giyinecek ?
 4. Serbest kıyafet yönetmeliği uygulamasında ailelere maddi yardım yapılacak mı?

  Serbest kıyafet yönetmeliği uygulamasında ailelere maddi yardım yapılacak mı?

  Ben ardı ardına aklıma takılanları soruyorum kusura bakmayın soru işaretleri var kafamızda. Serbest kıyafet yönetmeliği uygulanırken ailelere maddi yardım yapılacak mı acaba ?
 5. Okullarda serbest kıyafet uygulanmayacakmı?

  Okullarda serbest kıyafet uygulanmayacakmı?

  Merhaba.Milli Eğitim Bakanı değişti biliyorsunuz. O zaman okullarda serbest kıyafet uygulaması da kalkacakmı? Yoksa eski karar geçerli mi olacak?

Sayfayı Paylaş