Ogün Sanlısoy

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ogün Sanlısoy
ogun_rop.jpg
Ogün Sanlısoy

İLK ALBÜMÜNÜZ KORKMA”YI YENİDEN MÜZİK MARKETLERE, BAZI EKLEMELERLE BİRLİKTE SUNDUNUZ. NEDEN TEKRAR İLK ALBÜMÜ ÇIKARDINIZ?

1999 yılında çıkarmıştım ilk solo albümüm “Korkma”yı sizin de söylediğiniz gibi. 2004 yılında “O Gün” ve 2006 yılında “Üç” albümlerimden sonra dinleyicilerden gelen yoğun istek ve albüme ulaşamama durumlarını görünce bazı değişikliklerle birlikte yeniden çıkarmaya karar verdik. Yaklaşık 2 yıldır bunun sözünü zaten veriyordum ve 2007 yılında dinleyicilere ulaştırmış olduk. Bu albümün bir diğer özelliği de yeni kurmuş olduğumu şirketimiz “Yön” den çıkan ilk albüm olması.

BU ALBÜMÜN İÇERİSİNDE DİNLEYİCİLER İÇİN SÜRPRİZLERİNİZDE VAR...

Evet. Bu albümde 99 versiyonu orjinal olarak bulunuyor ama buna ek olarak 3 parçanın yeni düzenlemeleri de yer alıyor. Hayko Cepkin’le beraber “Korkma” şarkısını yeniden seslendirdik. Bunun dışında hem 99 yılında hem de 2007 yılında albüm hazırlıkları sırasında çektiğimiz görüntülerden oluşan bir belgeselimiz de bulunuyor.

O ZAMAN DUYURAMADIĞINIZ ŞARKILARI ŞİMDİ YENİDEN GÜNDEME TAŞIYACAKSINIZ GİBİ GÖRÜNÜYOR. İLK KLİP HANGİ PARÇAYA ÇEKİLECEK?

Albümün ilk klibini “Kaybettik Severken” isimli parçanın yeni versiyonuna çekmeye karar verdik. Ama bir konsept klibi olmayacak. Yine Dvd içinde bulunan görüntüler ve konserlerdeki özel görüntülerden oluşan bir klip tasarladık. Gökçe Pehlivanoğlu tarafından hazırlanan klip yakında ekranlarda olacak ve umarım herkes bizim kadar beğenir.

“KORKMA ARTIK” PİYASADA OLDUĞUNA GÖRE OGÜN SANLISOY YENİ PROJELERE VE YENİ BİR ALBÜME BAŞLAYACAK MI ?

Açıkcası “Korkm”a bizim için bir ara albüm niteliği taşıyor. Uzun zamandır bir akustik çalışma yapmak istiyordum. Heralde artık onun da zamanı geldi ve üzerinde çalışmaya başlamayı düşünüyorum.

Geri