1. kapicininbitlikizi

kapicininbitlikizi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    18

oje

Konu, 'N-O' kısmında kapicininbitlikizi tarafından paylaşıldı.

rüyada oje görmek.Rüyada oje gören kimsenin, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu tutkunun, çevresince hoş karşılanmadığı anlamındadır.
    Rüyada oje görmek, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu düşkünlüğün etrafındakilerce kötü karşılandığını işaret eder.

Rüyada oje görmek, süs ve fantazi ile yorumlanir. Rüyanizda parmaklariniza oje sürdügünüzü görmek, gösterise çok merakli bir kimse oldugunuza, asiri derecede sefahate meyliniz olduguna delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada oje görmede hayir yoktur. Bu rüya hakikatleri örtmeye çalismaya isarettir

oje konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oje

Oje

Rüyada oje gören kimsenin, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu tutkunun, çevresince hoş karşılanmadığı anlamındadır. Rüyada oje görmek, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu düşkünlüğün etrafındakilerce kötü karşılandığını işaret eder. Rüyada oje görmek, süs ve fantazi ile yorumlanir. Rüyanizda parmaklariniza oje sürdügünüzü görmek, gösterise çok merakli bir kimse oldugunuza, asiri...
  2. Pembe oje...

Pembe oje...

pembe oje pembe oje renkleri açık flormar numaraları Kızlar esmer ellere çok yakışan renklerden biride pembe...bende bu rengi çok seviyorum ama çocukça bulduğum için şeffaf beyazı tercih ediyorum.Ama kızlar bu rengi görünce ojeleriniz sırf pembe olacak:D Buda benim favori pembemm.. Bu pembenin tonuna bayıldımm. Buda orkide adlı markanın ojesi 4dk17sn de kuruyomuş:D:D...
  3. Desenli ojeler

Desenli ojeler

desenli oje desenli ojeler ojeler garip Işıl ışıl parlayan tırnaklarınızın olmasını istermiisniz.Bir topluma girince dikkat çekmek gözlerin üzerinde olmasını isteyen bayanlar buraya lütfen..
  4. Oje rengi..

Oje rengi..

beyonce oje merhaba..:)) yine ben.. bu sefer bi oje rengini soracağım.. Beyonce'nin I am Yours konserinde ki oje rengi manyak derecede seksi ve göze çarpıydı.. bi türlü bulamadım oje rengini.. tam yakın değil.. en yakın çekim bulduklarım bu iki resim... oje rengini veya numarasını bilen var mı..
  5. oje lekesi

oje lekesi

arkadaşlar oje sürerken fırçası en sevdiğim kaprimin üstüne düştü hemen sildim ama lekesi çıkmadı nasıl çıkartabilirim? ayrıca unutmadan söyliyim oje koyu renkli değildi.

Sayfayı Paylaş