1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    819
    Ödül Puanları:
    113

Olacak O Kadar ''Atatürk''

Konu, 'Atatürk Videoları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Atatürk Atatürk Video

Çok güzel bi videoyu sizinle paylaşmak istedim meleklerim...Umarım beğenirsiniz...İşte Atatürkle ilgili bi video.....

Olacak O Kadar ''Atatürk'' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. o kadar muhabbetlerı

o kadar muhabbetlerı

Adam tarlasına o kadar korkunç bir korkuluk yaptırmış ki, kargalar geçen yıl aldıkları yemleri bile geri getirmişler Adamın biri o kadar cimriymiş ki, yere dökülen tentürdiyot israf olmasın diye elini kesip yerdeki tentürdiyoda sürmüş O kadar ciddiyetsiz bir konferanstı ki , konusu evlilik olmasına rağmen konferansı veren kadın o sıralar besinci kocasından boşanmak üzereydi. Resmiyetten o...
  2. O Kadar Muhabbetlerİ

O Kadar Muhabbetlerİ

Adam tarlasına o kadar korkunç bir korkuluk yaptırmış ki, kargalar geçen yıl aldıkları yemleri bile geri getirmişler Adamın biri o kadar cimriymiş ki, yere dökülen tentürdiyot israf olmasın diye elini kesip yerdeki tentürdiyoda sürmüş O kadar ciddiyetsiz bir konferanstı ki , konusu evlilik olmasına rağmen konferansı veren kadın o sıralar besinci kocasından boşanmak üzereydi....
  3. o kadar fakirdik ki...

o kadar fakirdik ki...

örn : o kdr fakirdikkii plazma tvmizin kumandasına pil alamıorduk :D o kdr fakirdik ki arabamıza benzin alamıoduk :abo: o kdr fakirdikki villamızı boyatamıorduk vs vs:D devamını bekliyorum hade :D
  4. O Ameliyat Olacak...=(

O Ameliyat Olacak...=(

kızlar yarın canım sevgilim ameliyat olacak:uhu:...ve ben ne yazık ki onun yanında olamıycam:uhu:...uyandığımda elini tutamıycam:(yanında olmayı herşeyden daha çok istiyorum ama elimden hiçbişey gelmiyor aşkım...yarın bütün gün senin için dua edicem inş.ameliyat başarılı geçer ve inşallah çabuk ayağa kalkarsın seni çok seviyorum aşkım...

Sayfayı Paylaş