Olgun erkek, Genç kadın..

M

Misafir

Forum Okuru
Olgun erkek, Genç kadın..
erkekler neden genç kadın ister erkek kadın sevişmeleri erkek sevişmesi
Olgun erkek, Genç kadın..

Genç kadin, olgun erkekteki tecrübeye ve karizmaya hayran. Erkek ise, genç kadinin enerjisi ile adeta ikinci baharini yasiyor, olgun yasinda gençlik atesi ile dans ediyor. Peki bu dans, ne kadar sürebilir? Olgun erkek ve genç kadin beraberligi kalici olabilir mi? Erkeklerin bu tercihi simdilerde büyüteç altinda.

Hayatinin sonbaharina yaklasan bir erkek ve ilkbaharini süren bir kadin... Arkadas çevreleri, zevkleri, yasamdan beklentileri, hayata bakis açilari çok farkli. Erkek, kadinin neredeyse babasi yasinda. Ama çiftler birbirlerine deli gibi asik olduklarini söylüyorlar. Acaba bu mümkün mü? Neden olmasin? Yalnizca günümüzde degil geçmiste de, kirsal kesimlerde yasi ilerlemis erkeklerin genç kadinlari tercih ettikleri bilinen bir gerçek. Bu tercihin sebebi ise çok basit: ikinci bahari yakalamak. Bir erkek için yaslanmanin ve buna bagli fiziksel ve ruhsal problemlerin yarattigi çöküntüden kurtulmanin en iyi yolu genç, hayat dolu bir kadinla beraber olmak gibi görünüyor. Böyle bir birliktelikte erkek, gençligin o bas döndüren atesini, tazeligin büyülü kokusunu, hizli ve dolu dolu yasamanin tadini buluyor. Köylerde zorla evlendirilenler bir yana günümüzün modern kadinlari da kendilerinden büyük erkeklerle beraber olmaktan hoslaniyorlar. Çünkü yasitlannda bulamadiklari olgunluk ve tecrübeyi, görmüs geçirmisligi bu erkeklerde buluyorlar. Onlarin her konudaki tecrübelerinden yararlanmak son derece önemli ve cazip. Özellikle ilerlemis yasina ragmen formunu ve yakisikliligini koruyan, atletik yapili, hafif kir saçli erkekler genç kadinlarin favorileri... Seks ise olgun erkeklerin tercih edilmesi için en önemli sebeplerden biri. Genç bir adamin veremedigi zevk, yasatamadigi duygular ve tatmin, orta yasli bir erkek tara-findan, kadinlari daha iyi tanidigi ve bir kadini nasil mutlu edecegini daha iyi bildigi için kolaylikla verilebiliyor.

Ancak madalyonun bir de öteki yüzü var!
Olayin diger yüzünde ise ne genç kadinlar, ne de orta yasli erkekler tarafindan iliskinin basinda bunu göz önünde bulundurmuyor. Orta yasli erkekler yaslanmaya basladiklarinda kadinlarin genç kalmasi aralarinda büyük uyumsuzluklar ve sorunlar çikarabiliyor. Sonuç ise her iki taraf için de ayni: müthis bir hayal kirikligi ve mutsuzluk. Erkek, sevdigi kadinin hiçbir bakimdan ihtiyaçlarini karsilayamamanin ezikligini tasiyor, kadin ise erkegi sevse bile onun kendisine ayak uyduramamasinin ve kendi hayatini da olumsuz etkilemesinin sikintisini... Kadinlar barlara gidip sabahin ilk isiklarina kadar eglenmek isterken erkekler evde oturmayi tercih ediyorlar. Kadinlar sevismek isterken erkekler istemiyor çünkü fiziksel güçleri artik hiçbir "hizli" aktiviteye yetmiyor. Onlar artik olgun ve çekici bir erkek degil; genç, mutsuz bir esi ya da sevgilisi olan yasli ve yorgun bir erkek. Kisacasi genç kadinlarla onlari birer gençlik iksiri olarak gören erkekler arasinda güzel baslayan iliskilerin çok büyük bir kismi uzun vadede bozuluyor. Ancak surasi da bir gerçek: Her konu da oldugu gibi bu konuda da istisnalar var. Onlarin aralarindaki ask ve yas farkini, bundan kaynaklanan sorunlari bile bastirabilecek kadar güçlü hisler bulunuyor
 
Geri
Üst