1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Ölüm Korkusu

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

gebelikte ölüm korkusu doğumda ölüm korkusu hamilelikte korkuş resimler < Konu Resmi..>

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    hahaha ne gzl korku yaa :D:D:D

süper olmus cnm :)

tskler

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    iyi korkuyo ha ayy çok şeker parmaklarına sağlık canum.hahaha

Ölüm Korkusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölüm korkusu yaşarmısınız.

ölüm korkusu yaşarmısınız.

ölüm korkusu yaşarmısınınz arkadaşlar? ben inanılmaz korkuyorum ya elbet ölcem ama çok korkuyorum... sizler ne düşünüyorsunuz
  2. Yanlızlık korkusu

Yanlızlık korkusu

Sevdiğimiz eşyayı, dostları yada sevgiliyi. Sonunda yürekte kalan hep ayni duygu, hüzün... Çünkü yitirilene alışmışızdır, sevmişizdir, bizimle olan beraberliği keyiflendirmiştir. Çünkü o beraberliğe değer vermişizdir. Ya o güzelliği yasarken; paylaşımı, keyfi, sevmeyi ve sevilmeyi birlikte hissederken... Hep korkmaz miyiz? İçimizi en güzel anlarda bile hep sarmaz mı? Ya biterse? Ya yok...
  3. Okul Korkusu

Okul Korkusu

Okula başlama, tüm başlangıçlarda olduğu gibi, hem coşku, hem de biraz kaygı verici bir olaydır. Okul dönemi, çocuk ve ailesi için yepyeni ve önemli bir evredir. Okula başlama; belirli bir olgunluğa ulaşma, sorumluluk alma, bunların getirdiği sevinç yanında, ana babadan ayrı, kendi başına yeni ve bilinmez bir serüvene başlamanın korkularını birlikte içerir. Oyun ve arkadaş deneyimi olmayan,...
  4. Uçak Korkusu

Uçak Korkusu

uçak korkusunu yenmek ucaktan korkuyorum uçağa binmekten korkuyorum ucak duasi ucak korkusu icin dua Türk toplumunun yüzde 20'sinin bir ya da birden fazla fobisi var. Sanatçılardan ise fobisi olmayan yok gibi. En çok yalnızlıktan, karanlıktan, yüksek ve kapalı mekanlardan korkuluyor. İnsanların fobileri o kadar çok ki saymakla bitmiyor. Fobilerin bir kısmı rüyalardan bir kısmı ise insanın...
  5. Hamilelik korkusu

Hamilelik korkusu

hamilelik korkusu adet geçiktirirmi dogum korkusu Merhaba kızlar, küçüklüğümden beri hep bir hamile kalma korkum olmuştur ama korkulucak birşey olmadığını tam tersi güzel bir duygu olduğunu anladım. sizdede varmı bu tarz duygular?

Sayfayı Paylaş