1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.470
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  ölümün yaşı yoktur!!

  Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  Istırap içindeyim.Artık ben bir istatistiğim.Buraya ilk geldiğim zaman kendimi çok yalnız hissettim.Çok kederliydim ve bana ilgi ve anlayış gösterilmesini bekliyordum.
  Bu olmadı.Sadece,vücutları en az benimki kadar kötü berelenmiş binlerce başka insan gördüm.Bana bir numara verildi ve trafik kazasında ölenler bölümüne gönderildim.

  Öldüğüm gün,okulda sıradan bire gündü.Otobüse binmiş olmayı ne kadar isterdim!Ama otobüsü küçümsüyordum.annemden arabayı nasıl zorla aldığımı hatırlıyorum.Bütün çocuklar okula arabayla geliyorlar.Saat 2:50'de zil çaldığı zaman,kitaplarımı dolabıma attım.Ertesi sabaha kadar özgürdüm.Park yerine koştum.Arabayı kullanacak ve kendi kendimin patronu olacak olmam bana çok heyecan veriyordu.

  Kazanın nasıl olduğu önemli değil.Avarelik ediyor,hızlı gidiyor,çılgın hareketler yapıyordum.Ama özgürlüğün tadını çıkarıyor ve eğleniyordum.Hatırladığım en son şey çok yavaş ilerleyen yaşlı bir kadının önüne geçtiğimdi.Sonra bir çarpışma sesi duydum ve müthiş bir sarsıntı hissettim.Her yer cam ve çelik parçaları ile dolmuştu.Bedenimin sanki içi dışına çıkmıştı.Birisi haykırıyordu.Bu galiba bendim.

  Sonra,birden uyandım.Etraf çok sessizdi.Bir polis memuru başımda duru ordu.Derken bir de doktor gördüm.Bedenim paramparçaydı.Her tarafım kan içindeydi.

  Bir sürü yerime cam parçaları saplanmıştı.Çok tuhaftı,çünkü hiçbir şey hissetmiyordum.Ayy,durun neden o çarşafı yüzüme örtüyorsunuz?Ölmem mümkün değil.Daha henüz 17 yaşındayım.Bu gece bir kızla randevum var.Önümde upuzun bir hayat var.Daha ben ne yaşadım ki?Hayır,ölmüş olamam.

  Sonra,beni bir çekmeceye yerleştirdiler.Ailem beni teşhis etmeye geldi.Neden beni böyle görmek zorunda kaldılar.Neden ,annem hayatında başına gelen en korkunç şeyi yaşarken onun gözlerine bakmak zorundaydım?Babam birdenbire ihtiyarlamış gibiydi.Sorumlu kişiye, 'Evet,bizim oğlumuz' dedi.

  Cenaze töreni çok garipti.Bütün akrabalarım ve arkadaşlarım tabutumun yanına geldiler ve bana hiç görmediğim kadar üzgün gözlerle baktılar.Arkadaşlarımın bazıları ağlıyordu.Bazı kız arkadaşlarım ise elime dokundular ve hıçkırarak uzaklaştılar.

  Lütfen,birisi beni uyandırsın.Beni burdan çıkarın.Annemi ve babamı bu kadar üzgün görmeye dayanamıyorum.Büyükannem ve büyükbabam o kadar bitkinler ki yürüyemiyorlar.Kız ve erkek kardeşlerim hayalet gibi dolaşıyorlar.Herkes bir şaşkınlık içinde.Robot gibi hareket ediyorlar.Herkes beni dinlesin.Kimse buna inanamıyor.Ben de inanamıyorum.

  Lütfen beni gömmeyin!Ben ölmedim!Benim daha yapacak çok şeyim var.Tekrar gülmek ve koşmak istiyorum.Şarkı söylemek ve dans etmek istiyorum.Lütfen beni toprağa vermeyin.Tanrım,sana söz veriyorum,bana bir şans daha verirsen,dünyanın en dikkatli sürücüsü ben olacağım.Tek istediğim bir şans daha verilmesi.Lütfen tanrım,daha 17 yaşındayım.


  ÖLÜMÜN YAŞI YOKTUR!!!!!   
ölümün yaşı yoktur!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Öğüt almanın yaşı yok..

  Öğüt almanın yaşı yok..

  ÖĞÜT ALMANIN YAŞI YOK..... Öğüt almasını bilene (yani o gücü kendisinde bulana) öğütler... Biri sana sarıldığında önce onun kollarını gevşetmesini bekle.... Kendini değiştirebilme gücünü hafife alma, başkalarını değiştirebilme gücünü de çok fazla güvenme... Zarif ol, kimseyi bile bile kendinden soğutma... İsi ne kadar önemsiz olursa olsun, ekmek parası için çalışan herkese...
 2. striptiz ( + yaş sınırı yok )

  striptiz ( + yaş sınırı yok )

  stiptiz show striptiz striptiz mekanları 14 yaş helal :huhe::huhe::huhe::huhe:
 3. AGP'ye ölüm yok

  AGP'ye ölüm yok

  AGP slotu için yepyeni Radeon'lar geliyor. AGP ölmek bilmiyor: Hangi ekran kartı üreticisi AGP slotu için yeni kartlar üreteceğini duyurdu? Powercolor miladını çoktan doldurmuş olan AGP slotunu kullananlar için ekran kartı takviyesi yapacağını duyurdu. Üretici Radeon-HD-4600 serisini AGP'ye uyarlamak istiyor. Powercolor tam olarak hangi ekran kartlarının AGP sürümünü çıkaracağını duyurmadı....
 4. ölmüşüm ağlayanım yok

  ölmüşüm ağlayanım yok

  ölmüşüm ağlayanım yok ben ölmüşüm ağlayanım yok arkadaşlar bana yardım edın bır sevgi yanında olmasa bıle devam edermı,ayrı şehırlerde olsak bıle....ondan ayrılmak istemiyorum ama yanımda olmadığı için çok kırgınım...bazen benı sevmıyor dıye düşünüyorum yoksa yanımda olur demı,ama orda çalışıyor zaman bulamıyor dıye kendıme tesellı verıyorum daha sonra....ayrılık kararı çok verdık ama bır...

Sayfayı Paylaş