1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Ömre Bedel (Fox Tv)

  Konu, 'TV dizisi' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  ömre bedel resmi web sitesi ömre bedel ömürün gelinliği ömür gelinliği deki ömür ün ün Gold Filim hikayesi Güneydoğu'da başlayıp İstanbul'da sürecek olan yeni dizisi " Ömre Bedel'de Murat Han başrol oynıyacak.Fox'ta ekrana gelecek dizide Han altın ticareti yapan çok zengin bir adamı canlandıracak. Han'ın aşık olduğu kadını ise Begüm Birgören canlandıracak. Şu günlerde oyuncu seçimleri de devam eden diziyi " Küçük Kadınlar"'ı kaleme alan Deniz Akçay yazacak, yönetmen koltuğunda ise Nihat Durak oturacak.

  < Konu Resmi..>   
 2. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  1. Bölüm Özeti Kilis’in ünlü ailesi Göçerler’in biricik oğlu Cesur (MURAT HAN), babasının ölümünden sonra işlerin başına geçmiş ve bölgede kendi otoritesini sağlamıştır. Göçer ailesi bölgenin en büyük altın dağıtıcısıdır. Türkiye’nin her yerine uzanan bu altın imparatorluğu, artık Cesur tarafından yönetilmektedir. Annesi Mediha ve kız kardeşi Duygu, Cesur’un hayattaki en önemli varlıklarıdır. Bu sert görünen adamın yufka yüreği yıllardır İlknur için atmaktadır. İlknur, babası ve kız kardeşiyle yaşayan oldukça güzel bir kızdır. Aşk Cesur’un gözünü kör etmiştir. İlknur’la evlenmek onun hayat gayelerinden biri olmuştur. İlknur’un babası Akif, Göçer ailesine asla ödeyemeyeceği şekilde borçlanmıştır. Cesur, İlknur’un kendisiyle evlenmesi karşılığında borcu silecektir. Akif istemeye istemeye kızını Cesur’a verir. İlknur babasını kurtarabilmek için kabul eder. Ne var ki yüreği yanmaktadır çünkü başkasına sevdalıdır. Oğuz’la yıllardır birbirlerini sevmektelerdir.
  Cesur hayaline kavuşmuştur, İlknur’la evlenecektir. Cesur, İlknur ve kız kardeşi Ömür’ü (BEGÜM BİRGÖREN) alarak İstanbul’a düğün alışverişine gider. Orada onları ortakları Soykan ailesi karşılayacaktır. Soykan ailesi İstanbul’un en büyük mücevher firmasıdır. Yıllardır Göçer ailesiyle ortaklık yapmaktadır. Oğulları Erdem İstanbul kültürüyle yetişmiş, mütevazi bir delikanlıdır. Düğün alışverişi sırasında Ömür’ü tanır. Kıza karşı bir şeyler hissetmeye başlar.
  İlknur babası için fedakarlık yapıyor olsa da, bu işkenceye daha fazla dayanamayacağını anlar. Herkesi şaşırtacak bir plan yapar.
  Ömür ve Cesur’u bir araya getirecek olaylar zinciri düğün gecesinde başlayacaktır. Ömür ve Cesur asla tahmin edemeyecekleri bir intikam oyunun içerisinde kalacaktır.
   
 3. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  2.Bölüm Özeti Cesur’un teklifi karşısında dehşete düşen Ömür, bir karar vermek zorundadır. Cesur intikam planının ilk adımını başarıyla gerçekleştirir.
  Yaşadıkları sonrasında psikolojisi iyice bozulan Ömür, başına gelenleri Erdem’den saklamaktadır. Her şeyden habersiz olan Erdem, karısındaki bu gizemli hali anlamaya çalışmaktadır. Balayı Ömür’e zehir olmuştur. Kocasının yüzüne daha fazla bakamayacağını düşünen Ömür, hayatıyla ilgili bir dönüm noktasına gelir.
  Yüreği acı dolu olan Cesur, içindeki öfkeyi bastıramamaktadır. İntikamının ikinci adımı için Soykan ailesine ilginç bir teklifte bulunur. Bu teklif holdingde şaşkınlıkla karşılanır. Bu duruma en çok tepki verecek kişi ise Aylin olacaktır.
  Metresine pahalı bir hediye alan Erdinç, hiç hesap etmediği bir durumla karşı karşıya kalır.
  Üniversite sınav sonuçları açıklanır. Duygu İstanbul’u kazandığını öğrenince havalara uçar. Bunu Mediha’ya kabul ettirmesi düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.
  Ömür Cesurdan kaçmaya çalışsa da Cesur yaşadıklarının hesabını sormakta kararlıdır. Cesur ve Ömür sonu belli olamayan bir yola girmişlerdir artık

   
 4. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  3.Bölüm Özeti

  Cesur’un ortaklık konusundaki ısrarı gözleri Ömür’e çevirmiştir. Cesur Ömür’ü iyice köşeye sıkıştırmıştır. Yaşadıklarını içinde tutmaktan başka çaresi olmayan Ömür, çaresizce bir karar verecektir.
  Duygu’nun İstanbul’da üniversite kazandığından habersiz olan Cesur, ailesinin ona hazırladığı sürprize çok şaşıracaktır. Duygu yepyeni bir hayata adım atmak üzeredir.
  Cesur’dan kaçmaya çalışan Ömür, yine beklemediği bir şeyle karşı karşıyadır. Ömür’ün çalıştığı okulda beklenmedik gelişmeler olur.
  Erdem, Ömür’e yaklaşmakta zorlanmaktadır. Her şeye rağmen Ömür’ü çok seven Erdem, karısının bu halini çözmekte kararlıdır.
  Aylin, Cesur’un aileye bu kadar yakınlaşmasından çok tedirgindir. Planlarını titizlikle yapan Cesur, Aylin’in tedirginliğini fark eder.

   
 5. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  4.Bölüm Özeti Ömür kendine geldiğinde gördükleri karşısında şoke olacaktır. Erdem kolyeyi nasıl ele geçirmiştir? Erdem’in cevabı Ömür’ü çok şaşırtacaktır.
  Cesur intikamından asla vazgeçmeyecek gibi görünmektedir. Yeni hedefi Aylin’dir. Her şeyden habersiz olan Aylin, bir bilinmeze doğru sürüklenmektedir.
  Ömür’ün halsizliği akıllara ilginç şeyler getirir. Hamile olmaktan çok korkan Ömür, sırrını daha fazla taşıyamayacak haldedir. Gün geçtikçe Erdem’den daha da uzaklaşmaktadır. Erdem bir patlama noktasına gelmiştir.
  Erdinç karısından gizli yürüttüğü ilişkisini doludizgin yaşamaktadır. Gülcan’ın eve girip çıkması Erdinç’i çok tedirgin etmektedir.
  Duygu okula başlamıştır.
  Cesur Aylin’i çevrelemiştir. Atacağı son adım çok sürprizli olacaktır.

   
 6. Gül Hanım

  Gül Hanım Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.193
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  burdur
  Ömre Bedel 5. Bölüm Özeti

  Aylin Cesur’un ani hareketi karşısında şoke olmuştur. Cesur’un Aylin’i hedef alan planı hedefine ulaşmak üzerdir. Kalbini aşka kapatan Aylin’in kafası karışmaya başlamıştır.
  Erdem’in çocuk isteği gün geçtikçe artmaktadır. Yüreğinde sakladığı sırrın ağırlığını taşıyan Ömür, Erdem’in hareketleri karşısında iyice köşeye sıkışır.
  Başından beri Ömür’ü gelini olarak benimsemeyen Ayten, Ömür’e ilginç bir teklifte bulunacaktır.
  Erdinç karısından gizili yaşadığı yasak ilişkisinin esiri olmuştur. Gülcan sinsice ailenin içine sızmaya başlamıştır. Ayten’den duyacağı beklenmedik sözler Erdinç için sürpriz olacaktır.
  Duygu’yu ziyarete gelen misafir, Mediha’yı oldukça şaşırtacaktır. Duygu şehir hayatına iyice ısınmaya başlamıştır.
  Cesur planlarını yaparken annesini hiç hesaba katmamıştır. Mediha herkesten habersiz beklenmedik bir ziyaret yapar.
  Cesur’un Aylin’ yaklaşması Ömür’ü iyice ürkütmeye başlamıştır. Cesur’a göre daha yeni başlayan intikam serüveni yepyeni gelişmelere gebedir
   
 7. Gül Hanım

  Gül Hanım Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.193
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  burdur
  Ömre Bedel 6. Bölüm Özeti

  Cesur son hamlesinde de başarılı olmuştur. Aylin’in kalbi Cesur’a açılmaya başlamıştır. Cesur yeni oyunu için Aylin’i seçmiştir.
  Oğlunun davranışlarından şüphelenen Mediha, beklenmedik bir ziyaretle olayları aydınlatmaya karar verir. Bu ziyaret birçok dengeyi alt üst edecektir.
  Ömür’e bir söz veren Aylin, sözünde duramaz. Cesur ve Aylin’in beklenmeyen çiftlik gezisi, umulmadık birinin kulağına gidecektir.
  Cesur intikam planında şimdi Aylin’i kullanacaktır. Aylin’e anlatacağı bazı gerçekler, bütün olayların yönünü değiştirecektir.
  Erdem ve Ömür arasında esen soğuk rüzgarlar biraz hafiflemiştir. Bu da Erdem’i çok mutlu etmektedir.
  Cesur’un çevirdiği yeni dolaplardan habersiz olan Ömür, beklenmedik olaylara gebedir.
  Arkadaşlarının daveti üzerine ilk defa bir partiye katılacak olan Duygu, annesinden izin alabilmek için epey yorulacaktır.
  Babasının hastalık haberi Ömür’ü kötü etkilerken, bazı kişiler için pek de üzücü olamyacaktır. Ömür hiçbir şeyin farkında değildir fakat Cesur daha yeni başlıyordur.
   
 8. Gül Hanım

  Gül Hanım Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.193
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  burdur
  Ömre Bedel 7. Bölüm Özeti
  Akif’in söyledikleri Erdem ve Aylin’i şoke eder. Her şey değişmiştir artık. Bu sırrı Ömür’den saklamak Erdem için oldukça zor olacaktır.
  Aylin ve Cesur’un yeni başlayan ilişkileri günden güne ilerlemektedir. Bazı gerçeklerden habersiz olan Ömür için yüzleşme zamanı gelmiştir. Gördükleri ve duydukları Ömür için çok üzücü olacaktır. Cesur intikam oyunu başarıyla sürdürmektedir.
  Hayatında ilk defa gece dışarıya çıkan Duygu, bilmediği bir ortamda ne yapacağını şaşırır. Barda yaşanan olay Duygu için sürpriz olacaktır. Hapishaneden gelen ani haber Ömür’ü oldukça sarsacaktır.
  Ömür Cesur la hesaplaşmaya karar verir. Cesurla yüz yüze konuşacaktır. Beklenmeyen misafir Ömür için şok edici olacaktır
   
 9. Gül Hanım

  Gül Hanım Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.193
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  burdur
  Ömre Bedel 8. Bölüm Özeti

  Aylin’in habersiz gelişi Ömür ve Cesur’u şoke etmiştir. Ömür’ün saklanmaktan başka çaresi yoktur. Bu durum Cesur için bulunmaz bir fırsattır. Ömür yine Cesur’un oyunuyla karşı karşıya gelecektir.
  Aylin ve Cesur arasında başlayan ilişki Ömür’ü çok germektedir. Beklenmedik bir görüşme tüm yaşananların seyrini değiştirecektir. Bu sefer şaşıran en başta Cesur olacaktır.
  Duygunun hayatına yeni bir kişi katılacaktır. Kilisli bu akraba, Duygunun hayatı için büyük önem taşımaktadır.
  Yaptırdığı testlerin sonucu Ömür için çok şaşırtıcı olacaktır. Hayatının en büyük çıkmazına giren Ömür bir karar vermek zorundadır. Verdiği karardan tesadüfen haberdar olan sürpriz bir kişi daha olacaktır.
   
 10. Gül Hanım

  Gül Hanım Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.193
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  burdur
  Ömre Bedel 9. Bölüm Özeti
  Ömür’ün hamileliğini tesadüfen öğrenen Aylin, şoke olmuştur. Bunu paylaşacağı kişi çok yanlış bir adrestir.
  Her şeyden habersiz olan Ömür, kürtaj olmak için hastaneye gittiğinde beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Zor günlere bir yenisi daha eklenmiştir.
  Her geçen gün Soykan ailesinin içine sızan Cesur, akıl almaz planlar yapmaktadır. Ömür düşeceği tuzağın farkında değildir. Erdem her şeyden habersiz karısından gelecek güzel bir haberi beklemektedir.
  Yanlış arkadaşlar seçmeye başlayan Duygu, atacağı adımlar için yeni bir suç ortağı bulmuştur. Duygu kendisine yaklaşan tehlikenin farkında değildir.
  Aylin ve Cesur’un ilişkisini gazetelerden öğrenen Mediha, herkesi çok şaşırtacaktır. Her şeyi ince ince düşünen Cesur, ilk defa hazırlıksız yakalanacaktır.
   
 11. Gül Hanım

  Gül Hanım Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.193
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  burdur
  Ömre Bedel 10. Bölüm Özeti

  Cesur’un gizlice Ömür’ün odasına bıraktığı cd, Ömür’ün kanını dondurmuştur. Cesur’un dur durak bilmeyen planları karşısında ne yapacağını bilmeyen Ömür, verdiği karardan vazgeçmeye niyetli değildir.
  Ömür’le ilgili bilgi almak için Aylin’i kullanan Cesur, alacağı bir haberle şoke olacaktır. Anlık bir kararla Ömür’ün hayatını karartacak bir hamle yapar. Ömür kendisine yaklaşan tehlikenin farkında değildir. Bu sefer hedef Erdem’dir.
  Aylin, Cesur’a aşık olmuştur. Cesur’un Aylin’e yapacağı sürpriz teklif, Soykan ailesine bomba gibi düşecektir. Ömür iyice köşeye sıkışmaktadır.
  Şehir hayatının tehlikeli yüzüne özenen Duygu, hesaba katmadığı bir olayla karşılaşacaktır.
  Ömür’le şiddetli bir kavgaya tutuşan Erdem, yapacağı hatanın bedelini ağır ödeyecektir. Alacağı güzel haber sonucunda vicdanıyla baş başa kalan Erdem, büyük bir bunalımın eşiğine gelecektir
   
 12. Gül Hanım

  Gül Hanım Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.193
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  burdur
  Ömre Bedel 11. Bölüm Özeti
  Aylin ve Cesur’un evlenme kararları ailede bomba etkisi yaratır. Farkında olmadan aşırı tepki veren Ömür Aylin’i çok kızdıracaktır. Aylin’in ağzından kaçan bir gerçek Ömür ve Erdem’in arasında soğuk rüzgarlar estirecektir.
  Cesur yine kazanmıştır. Her şey onun istediği gibi gitmektedir. Fakat hesaba katmadığı bazı şeyler vardır.
  Olaylara el atan Mediha herkesten gizli bazı görüşmeler yapacaktır.
  Yaşadıklarına daha fazla dayanamayan Ömür, sırlarını umulmadık biriyle paylaşacaktır. Bir partiye katılmak için evden kaçan Duygu’yu sürpriz olaylar beklemektedir.
  İntikamın tadını çıkaran Cesur, beklemediği bir olayla karşılaşacaktır.
   
 13. Gül Hanım

  Gül Hanım Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.193
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  burdur
  12. bölüm
  Annesinin itirafları karşısında şoke olan Cesur, ne yapacağını bilemez bir haldedir. Her şeye rağmen nişan gerçekleşir. Aylin, Cesur’daki tuhaf halleri anlayamamaktadır.
  Ömür’ün acısını içine atmaktan başka çaresi kalmamıştır artık. Cesur’un gün be gün hayatına yaklaşması Ömür’ü çileden çıkarmaktadır. Mediha akıl almaz planlar içindedir. Cesur’a sunacağı teklif Cesur’u şoke edecektir.
  Erdinç tarafından terk edilmeyi hazmedemeyen Gülcan, müthiş bir plan yapar. Ayten onu bekleyen felaketin farkında değildir.
  Erdem yaptığı hatanın bedelini ödemeye başlamıştır. Beklenmedik bir tehlike evliliğine doğru yaklaşmaktadır. Vicdanıyla baş başa kalan Erdem, Ömür’den çok utanmaktadır.
  Mediha kesin kararlıdır. Duygu okulu bırakıp, onunla beraber Kilis’e dönecektir. İstanbul’dan kopmak istemeyen Duygu iyice hırçınlaşır.
  Cesur ve Aylin bir seyahate çıkarlar. Aylin büyük bir sürprizle karşı karşıyadı
   
 14. Gül Hanım

  Gül Hanım Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.193
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  burdur
  13. bölüm  Aylinle Cesur'un evliliği evde şok etkisi yapsada kabullenmek zorunda kalırlar. Cesurun evi tadilatta olduğu için bir müddet Aylin'in evinde kalmaya karar verirler. Evlilikten en son haberi olam Mediha hanım süpriz ziyaretiyle herkesi şaşırtır.Durumu kabullenmiş gibi görünür. Ömürle yanlız konuşma yapmak ister ve Ömür Cesurun çektiği cd yi Mediha Hanıma verir. Mediha Hanım kaza yapar ve yoğun bakımdadır. Cesura cd nin çantasında olduğunu ve kimsenin görmemesi gerektiğini söylerken aylin gizlice konuşmalara şahit olur. Cesurdan önce davranıp cd yi alır.
  Evden ayrılan Erdinç Demet'in evine yerleşir. Demet sinsi planlarını harekete geçirir.
  Bakalım gelecek hafta Mediha hanım ölecekmi. Aylin cd deki görüntüleri izleyince neler yapacak
   
 15. Gül Hanım

  Gül Hanım Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.193
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  burdur
  Ömre Bedel 14. Bölüm Özeti

  Hastanede şok haberi alan Cesur yıkılır. Alınan haber herkesi derinden etkileyecektir. Cesur için kendiyle yüzleşme zamanıdır. Ömür’e öfke dolan Cesur ne yaptığını bilemez bir hale gelir. Ömür başına geleceklerden habersizdir.
  Almanya’dan gelen sürpriz misafir Göçer ailesinin yaşamında birçok değişikliğe sebep olacaktır.
  Erdinç, Ayten’in gönlünü alabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Erdinç’in güvenini kazanan Demet akıl almaz planlar içindedir. Soykan ailesini ele geçirmekte kararlıdır.
  Aylin Mediha’nın çantasından aldığı cd’yi izlemek istediğinde beklenmedik bir şey olur. Her şey daha da karmaşıktır artık.
  İhaneti’nin ortaya çıkmasından korkan Erdem, ani bir kararla birisiyle görüşecektir. Babalık duygusu Erdem’i her geçen gün kendine bağlamaktadır. Ömür kafasındaki soru işaretleriyle savaşmaktan yorulmuştur
   
Ömre Bedel (Fox Tv) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ömür gedik bir ömre bedel dedi ferhat göçer

  Ömür gedik bir ömre bedel dedi ferhat göçer

  ömre bedel ömürün kıyafetleri ömre bedel kıyafetleri ömürün ömür gedik yaşı ömür gedik biyografi GÖÇER'DEN SEVGİLİSİNE SÜRPRİZ PARTİ FERHAT GÖÇER, SEVGİLİSİ ÖMÜR GEDİK İÇİN SÜRPRİZ BİR DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ DÜZENLEDİ. GEDİK PARTİDE YAKIN DOSTLARIYLA BİRLİKTE YENİ YAŞINI KUTLADI. Partiden el ele ayrılan sevgililer, Longtable'dan çıkarken gazetecilerin sorularını da yanıtladı. Sevgilisinin aldığı...
 2. fox tv ve bez bebek

  fox tv ve bez bebek

  Meleklerim bildiğiniz gibi fox tv de yayınlanan bezbebek dizisi iyice fox tv'yi rehin aldı:DArtık sabah akşam yayınlıyorlar.Ben kanalı her açtığımda diyorum ki tesadüf hep denk geliyor bana.Ama öyle değilmiş:):)Fox tvnin yayın akışını görünce şok oldum:D:DNasıl yani diyecekseniz işte aynen böyle::D:D Ben buna kanıt derim işte:piha::piha:
 3. Fox Tv Dedemin Dolabı Dizisi Senaryo Bilgileri

  Fox Tv Dedemin Dolabı Dizisi Senaryo Bilgileri

  dedemin dolabı konusu dedemin dolabı fox dedemin dolabı dizisi Fox Tvnin yeni sezon için yayına koyduğu fantastik dizi Dedemin Dolabı özellikle çocuklar tarafından büyük ilgi görüyor melekler :) Her Pazar günü yeni bölümüyle ekrana gelen Dedemin Dolabı konusu ile ilgil ibilgiler şöyle... :) Çocukları Okyanus ve Çiçek'le yaşayan antikacı İlyas, onlara genç yaşta ölen eşinin yokluğunu...
 4. Ali Ayşeyi Seviyo Fox Tv 'de !

  Ali Ayşeyi Seviyo Fox Tv 'de !

  Bu konu; Ali Ayşeyi Seviyo Fox Tv 'de haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, daha önce Show Tvde yayınlanacak olan ve son anda yayından kaldırılmasına karar verilen "Ali Ayşeyi Seviyo" dizisi Fox Tv 'de yayınlanacak. Hakan Yılmaz 'ın başrolünda olacağı komedi dizisi son anda yayından kaldırılmıştı. Daha önce Show TV'de 11 Ocak Cuma başlayacağı duyurulan Ali...
 5. Fox Tv 2013 Uydu Frekans Ayarları

  Fox Tv 2013 Uydu Frekans Ayarları

  Bu konu; Fox Tv 2013 Uydu Frekans Ayarları hakkında bi,lgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bir önceki konumuzda BJK tv uydu ayarlarını paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise Fox Tv 2013 Uydu Frekans Ayarları hakkında bilgielr veriyoruz.. Kanal: FOX TV Frekans: 11973 Sinyal Oranı: 7200 Kapsama: Doğu Polarizasyon: Yatay Video (V-PID): 308 Audio (A-PID): 256...

Sayfayı Paylaş