Ömrümün Sahibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Ömrümün Sahibi

Rafet El Roman - Ömrümün Sahibi

rafet el roman gönlümün sahibi gönlümün sahibisin sen sahibi sözleri rafet el roman indir Bende kaybolanı,sende bulmak güzel Yitip,unutulanı;sende görmek güzel Güzel demek yetmez Muhteşem olmalıyız Bakir bir yere..Seninle varmalıyız Bir umut gözlediğim,yıllardır beklediğim Kalbimin sahibisin sen Çırpınıyor yüreğim,ferman buyur öleyim Gönlümün sahibisin sen Duy şu kalbimin Vurduğu sesi...
  2. Al Ömrümü...

Al Ömrümü...

Duygu yüklü paylasim sizlerle meleklerim... :uhu: :uhu: :uhu:
  3. ömrümün sahibi

ömrümün sahibi

ömrümün sahibine (askerime) ömrümün tek sahibi ömrümün sahibi şiir şiiri siir sahibine askerimm, seni çok seviyorum ve çok özledim günlerin ayların biran önce bitmesini istiyorum... şuanda uzağımdasın ama kendini sakın yalnız hissetme aslında heran seninleyim ruhen Hakkari'deyim senin yanında... sen benim can damarımsın ben SEN oldum artık kendimle ilgili ne bir düşüncem var nede bi istediğim...
  4. İyiki varsın...Ömrümün ve kalbimin sahibi

İyiki varsın...Ömrümün ve kalbimin sahibi

iyiki varsın yazıları iyi ki varsın yazıları iyiki aşkım aşkım sözleri ömrüm Sözler yetmiyor kelimeler kifayetsiz kalıyor sana olan duygularımı anlatmaya...Kara bulutlarla dolu geçen şiddetli fırtına sonrası güneşim ışığımsın sen benim..Aldığım her nefesin sebebi sen,o kocaman sevgi dolu yüreğinle beni sevginle hep ayakta tutan bana güç veren yine sen ... İyi ki varsın aşkım ,iyi ki seni...

Sayfayı Paylaş