1. Misafir

Misafir Forum Okuru

onun en büyük eseri Cumhuriyetidir

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

onun en büyük eseri Cumhuriyetidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cumhurİyet

Cumhurİyet

CUMHURİYET Atatürk, Mudanya yolu ile Bursa'ya gidiyordu. Kalabalık bir halk kitlesi, iskelede etrafını çevirmiş bulunmakta idi. Bir kadının, elinde bir kağıtla Atatürk'e yaklaştığı görüldü. İhtiyar, zayıf bir kadındı. Ata'nın yolunu keserek titrek bir sesle: "Beni tanıdın mı oğul? Ben sizin Selanik'te komşunuzdum. Bir oğlum var; Devlet Demir Yolları'na girmek istiyor. Siz O'nu alsınlar...
  2. Kaşgarlı Mahmutun en önemli eserinin adı nedir

Kaşgarlı Mahmutun en önemli eserinin adı nedir

Kaşgarlı Mahmutun en önemli eserinin adı nedir kızlar eserin adını merak ediyorum bilen varsa yazsın lütfen.
  3. islamiyetten önce o dönemin ressam ve eserleri hakkında bilgi ???

islamiyetten önce o dönemin ressam ve eserleri hakkında bilgi ???

Arkadaşlarım bana acil olarak islamiyetten önce yaşamış ve o dönemin ressam ve eserleri hakkında bilgiler lazım bulabilirseniz sevinirim.
  4. Cumhuriyet Bayramı İçin En Güzel Şiirler 2012

Cumhuriyet Bayramı İçin En Güzel Şiirler 2012

Bu konu 29 ekim cumhuriyet bayramı şiirleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün Cumhuriyetimizin 89.yılını kutluyoruz. İstanbul'da yaşayanların akşam 19:00'dan sonra Boğaziçi'nde başlayacak olan muhteşem havai fişek gösterisini bekledikleri bu güzel gün sebebiyle bizler de sizler için en güzel Cumhuriyet bayramı şiirlerini derledik. Buyrun... 29 Ekim Cumhuriyet...
  5. En Anlamlı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Şiirleri

En Anlamlı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Şiirleri

en güzel cumhuriyet bayramı şiirleri,en anlamlı cumhuriyet bayramı şiirleri,cumhuriyet bayramı şiirleri kısa,29 ekim cumhuriyet şiirleri,29 ekim cumhuriyet bayramı şiirleri ATATÜRK VE CUMHURİYET Rabbimin armağanı batıdan doğan nurdun, Sine-i millet ile önderi oldun yurdun, Adım adım dolaşıp gereğini buyurdun, Saygılar duyulan bir Türk gücünü duyurdun, Gerçek bir dehaydın, hep bir adım...

Sayfayı Paylaş