Orçun Yalan Dünya Dizisinden Ayrılıyor mu Diye Merak Edenlere !

Orçun Yalan Dünya Dizisinden Ayrılıyor mu Diye Merak Edenlere !

Bartu Küçükçağlayan Yalan Dünyadan Ayrılıyor Mu

Orçun Diziden Ayrılıyor Mu
Şu anda yaz tatilinde olan ekranların gülmekten kırıp geçiren başarılı dizilerinden Yalan Dünya yeni sezonda ekranlara gelmeye hazırlanırken çıkan dedikodular arada bir ortalığı karıştırıyor melekler. Son günlerde ki dedikodu ise Orçun'un diziden ayrılacağı dedikoduları. Lafı fazla uzatmıyor Bartu Küçükçağlayan Yalan Dünyadan Ayrılıyor Mu sorusunun cevabı için haberin detaylarına geçiyoruz...
Ekranların fenomeni Yalan Dünya şimdi de bir iddia ile gündemde. Gürse Birsel'in yarattığı 'Orçun' karakterinin bir süre sonra diziden çıkarılacağı konuşuluyor.

Yalan Dünya'nın garip ergen karakteri 'Orçun' dizi yayınlanır yayınlanmaz Twitter ve sözlüklerde bir fan kitlesine sahip oldu.

Ancak dizinin sürpriz yıldızı olan Bartu Küçükçağlayan'ın canlandırdığı 'Orçun'un şu sıralar ekrana veda edeceği konuşuluyor. Dedikoduların kaynağı senarist Gülse Birsel'in Twitter'dan yazdıkları oldu.Birsel, 'Orçun'un son bölümleri' diye tweet attınca ortalık karıştı.Bu tweetle dizinin hayranları Gürse Birsel'i mesaj yağmuruna tuttu.
 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
K Yalan Dünya orçun replikleri var mı ? Soru-Cevap 0
LaViNYaM Yalan Dünya Orçun Sözleri :D Yalan Dünya 0
K Yalan dünya Orçun sözleri Soru-Cevap 1
K Yalan Dünya Orçun gerçek adı Soru-Cevap 1
Üst