Örgü işi hello kitty bebek patikleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Örgü işi hello kitty bebek patikleri
Bebek patikleri kategorimiz de yer alan yeni konumuz da minik ayaklar üşümesin hep sıcak kalsın diye çok şirin bir patik modelini sizler için paylaşıyoruz.

Hello kitty figürlü bebek patik modeli farklı renk ve modellerden oluşuyor. Kış ayları gelince yetişkinler kadar bebeklerin de ihtiyacı olan patik modelleri, hatta doğmadan önce bebek hazırlığı içerisin de yer alır. Farklı örgü teknikleri ile uygulanan bebek patikleri kız ve erkek bebekler için değişik renk ve modellerden oluşuyor.

Hello kitty örgü modelleri için tıklayınız

Hello kitty çizgi film kahramanı çocuklar kadar yetişkinler tarafından da çok beğeniliyor. Hatta hello kitty figürlü ve resimli giysiler, aksesuarlar, resimler ve hatta birçok şey bu şirin kahramandan oluşuyor.

Kız bebeklere çok şirin patik örnekleri arıyorsanız kesinlikle hello kitty bebek patik modellerini size tavsiye ederim. Sizler için seçtiğim birbirinden güzel patik örneklerini fikir edinmeniz için paylaşıyorum. Ayrıca ören hanım tarafından you tube kanalına yüklenen hello kitty pembe patik modelinin yapılışını anlatan videomuzu da izleyerek modeli kolay bir şekil de uygulayabilirsiniz.

el örgüsü bebek patikleri.jpg
hello kitty kız bebek patik modeli.jpg
hello kitty örgü patik.jpg
hello kitty patik örnekleri.jpg
hello kitty patik.jpg
kız bebek patik.jpg
patik modelleri.jpg
pembe patik modeli.jpg 
Üst